Paskolos bedarbiams

Paskolos nedirbantiems
Paskolos nedirbantiems

Paskolos bedarbiams tapo itin populiaria skolinimosi priemone, kuomet Lietuvą užklupo finansiniai sunkumai. Būtent tuomet išaugo nedarbas ir padidėjo nedirbančiųjų paklausa paskoloms. Bet bedarbiai neturi stabilių pajamų – bedarbio pašalpos yra laikinos, o skolintis amžinai taip pat neįmanoma – kodėl tuomet kažkas norėtų jiems skolinti?

Bankininkai sutinka su šia logika, todėl paskolos nedirbantiems jie dažniausiai nesuteikia. Kam bankui rizikuoti suteikiant paskolą bedarbiui, jei jis gali tokią pat paskolą suteikti žmogui, turinčiam darbą ir stabilias pajamas? Bankai, vėlgi, negali suteikti neribotą kiekį paskolų, nes tai yra ribojama egzistuojančių indėlių. Būtent dėl šios priežasties jiems reikia pasirinkti geriausius kandidatus paskolai gauti.

Kadangi bankai paskolos bedarbiams dažniausiai nesuteiks, svarbu žiūrėti į alternatyvas. Vienas variantas būtų skolintis iš artimųjų – šeimos, giminės ar draugų. Tokiu atveju jūs ne tik, kad gausite pinigų, tačiau jums taip pat bus lengviau susitarti dėl paskolos grąžinimo. Artimieji kone visada yra labiau sukalbami ir supratingesni nei bankininkai, kurie įstato jus į teisinius rėmus, kurių turite laikytis.

Bet ne visi bedarbiai nori prašyti paskolos iš artimųjų, nes tai gali sukelti nepatogumo jausmą. Kartais nenorima skolintis, nes paskolos gali supriešinti artimuosius, kuomet ateina laikas joms grąžinti. Alternatyva tam yra prašyti paskolos bedarbiui iš internetinių paskolų tiekėjų. Būtent šie tiekėjai specializuojasi į paskolų suteikimą bedarbiams ir mažų pajamų žmonėms.

Paskolos bedarbiams iš šių greitųjų kreditorių yra ne tik greitos, bet ir labai patogios. Jūs paskola galite gauti vos per kelias minutes nuo paskolos gavimo paraiškos užpildymo, bet tą padaryti galite net nepalikdami savo namų! Jums viso labo reikia kompiuterio ir interneto. Be viso to, skolindamiesi pirmą kartą, jūs galite surasti įvairiausių akcijų, pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai pirmą paskolą suteikia visiškai nemokamai, t.y. jums nereikės mokėti palūkanų normų.

Tačiau egzistuoja ir tam tikri minusai. Jei su artimaisiais galėtumėte lengvai susitarti, kad paskolos bedarbiui grąžinimas būtų nukeltas, tai šie skolintojai į tokius kompromisus nesileidžia ir labai dažnai prašo jūsų sumokėti papildomus mokesčius tam, kad tas laikotarpis galėtų būti pratęstas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.