Kategorijos

Paskolos internetu

Krizes metu išpopuliarėjo paskolos internetu, tai greitas būdas gauti pinigų. Gale mėnesio prireikė pinigų, draugai artimieji neturi atliekamų, dabar jau įprasta kreiptis į tokias įmones. Gerai išreklamuotos internete, televizijoje ir spaudoje tikrai būtų sunku surasti nors vieną žmogų nieko negirdėjusi apie paskolas internetu.

paskolos internetu
paskolos internetu

Norint paimti paskolą internetu jums prireiks apie penkiolikos minučių, čia jau su registracija, paraiškos pateikimu ir sprendimo priėmimu. Paskola išduodama dažniausiai mėnesiui iki kelių tūkstančių litų. Tačiau po truputi atsiranda įmonių kurios suteikia ilgalaikes paskolas internetu, šiuo metu galima rasti įmonę kuri siūlo ir 50 000 litų, 60-čiai mėnesių.

Jeigu jus domina trumpalaikė paskola mėnesiui iki keliu tūkstančių litų, tai ją gali paimti be vargo bet kas. Kai kuriuose įmonėse būtinai reikia nurodyti darbo vietą ir šią informacija patikrina, o kituose šis punktas pridėtas dėl vaizdo, nes to reikalauja Lietuvos bankas. Taip pat kaip ir uždraudė terminą paskolos bedarbiams vartoti reklamose, svetainėse ir panašiai. Paskolos internetu negalėtu paimti tik nepilnametis asmuo.

Ko reikia norint paimti paskola internetu turėti banko sąskaita būti pilnamečiu (dažniausiai bent dvidešimt vienerių), pačių patogumui internetinę bankininkystę, nes reikės patvirtinti registraciją.  Registracijos patvirtinimui reikės pervesti į išsirinktos įmonės sąskaitą 0.1 ct kai kuriuose daugiau. Ir kad nereikėtų pėdinti dėl vieno cento į banką tai puikiai pravers internetinė bankininkystė.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *