Paskolos jaunimui ir studentams

greitos paskolosŠiais laikais nebūtina dirbti, kad galėtumėte gauti paskolą. Įvairias paskolas gali įsigyti ir studentai. Kaip studentui gauti paskolą? Studentas gali tiesiog nueiti į banką ir pasikonsultuoti, jam patars kokią paskolą imti ir suderinsite palūkanas bei grąžinimo terminus. Taip pat galite nueiti į kredito uniją, tačiau kredito unijų minusas yra toks, kad už paskolą teks sumokėti gerokai brangiau nei banke. Taip pat galite apsilankyti greitųjų kreditų įmonių biuruose, kur taip pat sužinosite, kokios šiuo metu vykdomos akcijos ir per kiek laiko privalėsite grąžinti paskolą.

Gauti paskolą studentas gali nesunkiai  ir be užstato ar laiduotojo. Pagrindinis reikalavimas – būti pilnamečiu ir neturėti įsiskolinimų, pateikti teisingus duomenis. Kai kurios greitųjų kreditų įmonės, tokios kaip Pop Credit renkia specialias akcijas studentams – atsiuntę savo nuskanuotą LSP, galėsite pasiimti paskolą už menkus procentus. Tiesa, pirmą kartą skolinantis šioje bendrovėje studentas galės imti kreditą tik iki 100 litų. Jei pageidaujate daugiau, paskolų studentams galite ieškoti įvairiose greitųjų kreditų bendrovėse.

Bankuose paskola studentams suteikiama ilgesniam laikotarpiui nei greituosiuose kredituose. Dažnai paskolos studentams būna suteikiamos su nuolaida, kadangi valstybinė studento paskola kompensuoja dalį palūkanų. Taip pat verta paminėti, kad studentui norint pasiimti paskolą mokslams teks registruotis jau prieš pat mokslo metus, nes kitaip studentas gali nebegauti paskolos.

Būtent jaunimas yra augantis segmentas su vis didesniu poreikiu paskoloms. Kadangi bankai tradiciškai nėra linkę skolinti žmonėms, kurie yra apie 18 metų, jaunimo išeitis yra greitųjų kreditų bendrovės. Būtent jos suteikia paskolas tik žmogui sukakus 18 metų. Be to, šios kompanijos nereikalauja užstato, kas leidžia jaunimui jaustis daug finansiškai laisviau nei be šių kreditorių paslaugų.

Papildomas pajamų šaltinis skolinimosi formoje galėtų būti valstybės remiamos paskolos. Tačiau tam, kad gauti tokio tipo paskolą, reikėtų gerokai pasistengti, dėl keleto priežasčių. Visų pirmiausia, tokios paskolos dažniausiai yra skiriamos tik studijoms padengti bei, retais atvejais, gyvenimo išlaidoms finansuoti. Antra, šios paskolos yra suteikiamos tik ypatingai gerai besimokanties ar papildomų laimėjimų turinties studentams. Todėl, kaip ir buvo minėta straipsnio pradžioje, ko gero vienintelė išeitis studentams ir janimui yra greitieji kreditai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.