Kategorijos

Paskolos refinansavimas

paskolos refinansavimasPaskolos refinansavimas  – tai turimų paskolų, skolų  apmokėjimas, kitose kredito įstaigose (bankų, kredito unijų ar greitųjų kreditų bendrovėse) palankiomis sąlygomis. Refinansavimu rekomenduojama pasinaudoti turint didelių įsiskolinimų kitoms kredito bendrovėms. Refinansavimas dar kitaip vadinamas perkreditavimu.

Paskolos refinansavimo/perkreditavimo pagrindinis tikslas gauti kitą paskolą su mažesnėmis palūkanomis, kuria galima padengti jau esamą įsiskolinimą.  Kadangi šiomis dienomis ypač daug  Lietuvos žmonių yra įkliuvę į vadinamųjų greitųjų kreditų spąstus. Tad ir  pasiėmus mažas paskolas tenka mokėti labai dideles palūkanas, delspinigius, galiausiai ir didžiules baudas už laiku negražintą greitąjį kreditą. Todėl žmonės renkasi perkreditavimą/refinansavimą ir taip padengia milžiniškas palūkanas, skolas greitųjų kreditų bendrovėms.

Lietuvos banko vykdytas tyrimas atskleidė, kad greitųjų kreditų bendrovės teikiamų paskolų palūkanų normos skiriasi beveik du kartus nuo realios kredito kainos. Tad jei reikalinga paskola, skolinkitės atsakingai iš patikimų kredito bendrovių, tokių kaip UAB „ Kredito garantas“

Jei jau turite didelių įsiskolinimų greitųjų kreditų bendrovėms puikus sprendimas yra refinansuoti paskolą ir su nauja paskola bei žymiai mažesnėmis palūkanomis atsikratyti senų įsiskolinimų. Jei kyla klausimų pasiskambinkite mums mob. +370 618 61111 ir mes suteiksime Jums nemokama konsultaciją apie Jūsų asmeninių finansų valdymą.

paskola šeimaiUAB “Kredito garantas” ragina nedelsti ir refinansuoti susikaupusias skolas, mokėti mažesnes palūkanas, nusistatyti pastovų grafiką ir subalansuoti mėnesines  Jūsų išlaidas.

Kreipkitės į UAB „Kredito garantas“  ir mes padėsime išspręsti  finansines Jūsų bėdas!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *