Kategorijos

Business-FinancingPradžia tai dar tik pusė darbo. Tai pat ir su verslo kūrimu. Turi apgalvoti daug punktų. Kokia bus įmonė, kiek jai reikė darbuotojų, iš kur gausi lėšų, gal norėsi paskolos verslui ? Kai jau būsi pradėjęs verslą, padėjęs jo pamatus, liks tik tęsti.
Iš pradžių, reikia sugalvoti verslo idėją, tada laiptelis po laiptelio kopti. Kai jau apgalvojai idėją, tada judėk toliau. Ką ir kaip gaminsi ar siūlysi? Ar tai bus paklausu? Ar žmonėms to reikia, jie tai pirks, tuo domėsis? Jei į šiuos klausimus atsakei ir esi patenkintas atsakymu, judėk toliau. Jau turi produktą, tai dabar paskaičiuok, kiekis kainuos, ar kaina gera ir yra tinkama vartotojams ir tau pačiam. Jei tavo produktas per brangus, jo mažai kas pirks ir tu bankrutuosi, o tai tikrai nėra gerai. Taip pat turi sugalvoti, kaip tą prekę pristatysi visuomenei, kaip ją reklamuosi. Jei į šiuos visus klausimus yra atsakyta, tai puiku.
Toliau eina patalpos. Kur tu tą prekę ar paslaugą parduosi. Gal tam užteks tik internetinės parduotuvės, o gal tam reikės didelių patalpų. Gerai tai apgalvok. Jei tai yra kažkoks produktas, turi nuspręsti kur gaminsi, kokios įrangos reikės ir kiek darbuotojų. O gal tu tik perdavinėsi prekes. Apgalvok viską.
Tada turi rimtai apsvarstyti apie darbuotojus. Kiek tu jų turėsi ir kokių specialybių. Gal tau tereikės kelių pardavėjų ir buhalterio, o visą kitą padarysi pats. O gal atvirkščiai. Tau reikės viso kalno darbuotojų ir įvairiausių specialybių. Geriau iš pradžių pradėk nuo mažos įmonės, o kada jau puikiai mokėsi ją valdyti, galėsi ją plėsti ir kažkada turėsi didžiulę ir nešančia daug pelno įmonę.
Turbūt vienas svarbiausių punktų – tai lėšos. Kuriant verslą tau gali padėti verslo paskolos. Tu gausi paramą iš valdžios, ir galbūt tau jos nereikės grąžinti.
Verslo kūrimas – labai atsakingas darbas. Tu jį turį iš lėto, atsargiai, viską padaryt apgalvodamas, kitaip gali baigtis blogai ir tavo verslas bankrutuot.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *