Patarimai besirenkantiems stalviršius

Virtuvės ar valgomojo stalo stalviršis yra ta interjero detalė, kuriai reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Ir taupyti šioje srityje tikrai nereikėtų. Jeigu namuose nuolat šmirinėja maži vaikai ar didesnis šeimos narių skaičius, tuomet kokybiški stalviršiai – ne prabanga, o neišvengiama būtinybė. Taip išvengsite nuolatinio stalo dangos keitimo. Juk kokybišku ir patogiu baldu visi norime džiaugtis kuo ilgesnį laiką. O ir apibraižytas bei estetiškai nepatrauklus stalas vargu ar teiks daug džiaugsmo.

Pirmiausia, prieš pasirenkant stalviršį, turėtumėte gerai apgalvoti kiek laiko ketinate praleisti virtuvėje ir ką daugiausia ketinate joje veikti. Nenumokite į šį aspektą atsainiu rankos mostu, nes jūsų gyvenimo būdas labai svarbus stalviršio pasirinkimui. Nuolatos maistą gaminantys virėjai bei kepėjai, be abejonės, įvertins marmuro, granito ar kvarco stalviršį. Jie yra vėsūs, atsparūs ir labai praktiški. Tačiau turime priminti, jog tokiu atveju teks plačiau atverti piniginę. Šie stalviršiai yra vieni iš brangesnių pasirinkimų.

Jeigu virtuvėje ruošiatės šeimininkauti rečiau ir jums labai aktualu žema kaina, tuomet rinkitės aukšto slėgio laminato stalviršius. Jie yra pigūs, bet pakankamai kokybiški ir atsparūs. Šiuos stalviršius yra itin pamėgę tie žmonės, kurie mėgsta dažnai atnaujinti namų interjerą. Nedidelė laminato kaina leidžia tą daryti gana dažnai.

Kitas gana svarbus patarimas – skirkite daugiau laiko stalviršio ploto apskaičiavimui. Galbūt iš pradžių jums gali pasirodyti, jog ir nedidelio stalviršio pakaks. Tačiau, kaip rodo patirtis, jau po laiko dažnas supranta, jog būtų gerai turėti daugiau vietos,  sakykim, salotų pjaustymui tuo pačiu šalia pasistatyti kompiuterį ar jaukiai įsikurti vaikui ruošiant namų užduotis. Tokie aspektai iškyla tik su laiku, todėl tikrai atidžiai tai apsvarstykite. Galbūt verta iš karto investuoti į didesnį stalviršį, kad jo nereiktų keisti greitu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.