Kategorijos

Patarimai, kaip įsirengti Jūsų pirmąjį ofisą

Ofisus vis dažniau įsirenginėja ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys. Ir tokia praktika yra puikiai suprantama – ofisas leidžia susikurti tiesiog idealią darbo aplinką, kuri garantuoja maksimalų produktyvumą net ir dirbant laisvu grafiku. Ir visgi, vien tik išsinuomoti tvarkingas patalpas neužtenka – reikia jas ir tinkamai įrengti, norint savo ofise praleisti tiek maksimaliai komfortabilų, tiek ir produktyvų laiką.

Kalbant apie esminius ofiso baldus, būtina išskirti tai, jog įprastas darbastalis tikrai nėra idealus pasirinkimas. Reguliuojamas stalas – kur kas geresnė ir patogesnė alternatyva, ilgame laikotarpyje atsipirksianti savo suteikiamomis universalumo galimybėmis. Ir nors įvairiapusiškai reguliuojami stalai dažniausiai kainuoja iki kelių dešimčių procentų daugiau už įprastus, tam gailėti savo lėšų tikrai nereikėtų, kadangi jas su kaupu atperka tokių stalų teikiama nauda. Nepamirškite, jog laikui bėgant Jūsų verslas gali plėstis ir teks samdytis naujus darbuotojus, todėl stalas, prisitaikantis prie darbuotojų gabaritų – puiki investicija.

Kaip įrengti ofisą

Ir visgi, pernelyg susikoncentruoti ties didžiausiais ofiso baldais kaip stalu ar kėdėmis tikrai nereikėtų, kadangi kalbant apie darbines patalpas kaip niekad svarbia tampa taisyklė, jog smulkmenos neretai yra svarbiausios. Šioje situacijoje smulkmenas atstoja įvairūs įrenginiai, kurie yra ypač svarbūs darbo proceso metu. Vienas jų – spausdintuvas, turėtų būti randamas absoliučiai visuose darbo ofisuose, kadangi šiomis dienomis be šio įrenginio neapsieina praktiškai jokia darbinė veikla. Taip, neretai nuo šių įrenginių pirkimo žmones Lietuvoje atbaido išties ganėtinai didelės jų kainos, todėl jeigu nenorite investuoti į spausdintuvą, kreipkitės į įmonę, kuri užsiima spausdintuvų nuomą. Taip už nedidelį mėnesinį mokestį ne tik gausite kokybišką produktą, bet ir nuo savo pečių nusimesite naštą, susijusią su spausdintuvų priežiūra – spausdintuvų kasečių pildymų ir jų priežiūra užsiims jį Jums teikianti įmonė.

Dar vienas vienas įrenginys, be kurio neapseina nei vienas modernus ofisas – kompiuteris. Tačiau rekomenduojame įsigyti ne stacionarius, o nešiojamus kompiuterius. Nešiojamas kompiuteris patogus tuo, jog jį visada galėsite persinešti į konferencijų kambarį ir lengvai prijungti prie periferijos įrenginių. Suteikiate savo darbuotojams galimybę dirbti iš namų? Tada nešiojamas kompiuteris jam būtinas tam, kad galėtų darbuotis su Jūsų įmonės programomis. Tačiau neskubėkite pirkti nešiojamų kompiuterių – modernus kompiuteriai kainuoja labai brangiai. Darbovietėms ir ofisams puikiai tiks nešiojami kompiuteriai išsimokėtinai – taip už nedidelį mėnesinį mokestį galėsite naudotis kompiuteriu, o prireikus jį atnaujinti, iš jį nuomuojančios įmonės galėsite pasiimti naują.

Visgi, apart unikalių ofiso dalių, kurios suteikia apčiuopiamą naudą, yra keletas dalykų, kurių ofisuose reikėtų vengti. Apibendrinant – kalbame apie absoliučiai viską, kas yra susiję su poilsiu. Neretai savo ofisuose žmonės mėgsta įsirengti savotišką poilsio kampelį, kuriame galėtų pailsėti ištikus idėjinei krizei ar susidūrus su fiziniu nuovargiu, kuriame neretai randamas tiek televizorius, tiek ir nedidelis šaldytuvas. Ir nors tokią vietą savo ofise turėti yra išties labai patogu, ofiso tikslas tikrai nėra leisti jums jaustis patogiai – atvirkščiai, jis turi jus priversti nutolti nuo savo komforto zonos ir beatodairiškai siekti savo tikslų, ką gali garantuoti tik griežtai dalykinė aplinka ir atmosfera, kurios privers jus užmiršti bet kokias galimas priežastis nukėlinėti darbą, ko pasekoje jį kokybiškai atliksite čia ir dabar.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *