Patarimai kaip išsirinkti baldus namams su Limadesign.lt

4 patarimai, kaip išsirinkti baldus ir nuo ko pradėti:

  1. Niekada neskubėkite rinktis ir įsigyti baldų.

Baldai bus tikrai naudingi jūsų namuose tik tada kai bus viskas apgalvota apie jų formą, dizainą ir kitas savybes.

  1. Nustatykite maksimalų biudžetą.

Kainos klausimas yra aktualus, nes jis žymiai susiaurina pasirinkimo sritį. Ekspertai pataria prieš renkantis baldus objektyviai įvertinti savo galimybes ir sutelkti dėmesį į tuos pasiūlymus, kurie atitinka jūsų biudžetą. Biudžetiniai variantai yra pagaminti iš MDF ir medžio drožlių plokščių. Baldai pagaminti iš natūralaus medžio masyvo arba egzotiškų medžiagų kainuos daugiau.

  1. Nepirkite nereikalingų baldų.

Kaip išsirinkti butui tinkamus baldus? Atidžiai išstudijuokite jų formas, dizainus, spalvas, apmušalus. Baldai turėtų būti lengvai naudojami ir naudingi, nes jų pagrindinis tikslas yra sukurti patogias gyvenimo sąlygas.

Kaip namams išsirinkti ne tik gražius, bet ir praktiškus baldus, kurie puikiai tinktų interjere? Vienas iš pagrindinių minkštų baldų ir kėdžių vertinimo kriterijų yra apmušalai. Verta rinktis medžiagas, kurios atitinka bendrą kambario dizainą ir tuo pačiu nereikalauja pastangų prižiūrint. Mūsų parduotuvėje galite rasti pusbario, baro ar valgomojo kėdes.

  1. Palikite stereotipus praeityje.

Planuodami naujo namo ar buto interjerą, vadovaukitės ne senomis šeimos tradicijomis, bet racionalumo, patogumo ir protingumo kriterijais. Naujas požiūris į interjero dizainą padės pasirinkti tinkamus baldus ir padaryti jūsų namus ne tik gražius, bet ir jaukius.

O senam būstui galima suteikti visiškai naują išvaizdą, nekeičiant baldų. Yra daug būdų: tai yra interjero daiktų pertvarkymas, modernizavimas ir netgi apmušalų keitimas. Žinoma, jei jūsų namuose yra baldų, su kuriais galite atsisveikinti, verčiau darykite tai.

Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Svetainės baldai labiausiai naudojami kasdien, todėl reikalauja ypatingo patogumo ir praktiškumo.

Svetainė – kambarys kuriame praleidžiame daugiausia savo laiko namuose. Svetainė ne tik kambarys poilsiui, bet ir svečių priėmimo vieta. Jei kambarys yra didesnio ploto, dabar madinga kambarį padalyti į valgomojo ir poilsio zonas. Svarbu apgalvoti, kokią funkciją atliks jūsų svetainė, ar tai bus poilsio zona, ar priėmimo zona, ar joje bus visos šios funkcijos.

Rinkdamiesi baldus svetainės kambariui, duokite valią savo vaizduotei!

Būtent šiame kambaryje susirenkate su kitais šeimos nariais prie televizoriaus ar su draugais per atostogas ar vakarėlius. Šiuo atžvilgiu baldai svetainėje turi atitikti šiuos kriterijus:

Pirma, baldai turi būti pakankamai funkcionalūs, kad atitiktų tiek vieno žmogaus, tiek visos šeimos poreikius.

Antra, dėl tinkamai parinkto dizaino ir spalvų gamos, baldai turėtų išlaikyti gerą namų aplinką ir atmosferą.

Trečia, atkreipkite dėmesį ne tik į išorines baldų savybes, bet ir į jų tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Kaip išsirinkti virtuvės ir valgomojo baldus?

Tinkamas valgomasis stalas turi būti patogus. Ergonomistai apskaičiavo ir nustatė, kad visiems, sėdintiems prie stalo, turėtų būti bent 70 cm vietos, kad jaustųsi patogiai. Būtent nuo to verta pradėti rinktis valgomojo stalą, žinant, kiek žmonių prie jo reguliariai susirenka. Svečių atveju yra pasirenkamas transformuojamas stalas kuris gali padidėti 2 kartus.

Valgomojo, baro, pusbario kėdės pasirenkamos pagal stalo aukštį.

Valgomojo kėdės tinka prie stalo, kurio aukštis – 70 – 75 cm.

Pusbario kėdės tinka prie stalo, kurio aukštis – 90 – 94 cm.

Baro kėdės tinka prie stalo, kurio aukštis – 100 – 105 cm. ir 115 – 120 cm.

Kėdės stalui parenkamos atitinkamu stiliumi: medžiaga, dekoracijų, atlošų ir rankenų buvimas – visa tai yra individualu. Svarbiausia, kad visas komplektas tilptų ir būtų patogus bei praktiškas.

 

Limadesign.lt – baldai internetu. Išrinkite stilingus ir modernius baldus savo namams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.