Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Patarimai renkantis fotografą - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Patarimai renkantis fotografą

Vestuvės tai viena iš svarbiausių Jūsų gyvenimo dienų ir tik nuotraukų pagalba galite sustabdyti laiką, ir įamžinti šią svarbią dieną. Fotografo paieška nėra lengva užduotis, tad šiame trumpame straipsnelyje pateiktas keletas patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Nuo ko pradėti vestuvių fotografo paiešką? Fotografo paiešką pradėkite tada, kai tik pradėjote planuoti vestuves, nes geras vestuvių fotografas gali būti rezervuotas pusmetis į priekį, tad nesnauskite kibkite į paieškas, o paiešką pradėkite nuo rekomendacijų ir interneto šaltinių.

Pasidomėkite surasto fotografo patirtimi. Peržiūrėkite atliktas vestuvių fotosesijas. Atkreipkite dėmesį į fotografavimo stilių, nuspręskite ar toks fotografavimo stilius, nuotraukų kokybė Jums yra priimtina.

Susitikite su fotografu. Susitikus labai svarbu rasti bendrą kalbą, nes Jūs turėsit tapti viena komanda, jei norit pasiekti geriausių rezultatų. Tik taip galėsit džiaugtis nuostabiomis vestuvių akimirkomis.

Išsiaiškinkite kokias paslaugas gausite. Paklauskite kiek laiko truks fotografavimas. Kiek kainuos papildomos fotografavimo valandos. Kaip ir kiek  nuotraukų bus pateikiama. Kada bus atiduodamos vestuvinės nuotraukos.

Aptarkite fotografavimo eigą. Su vestuvių fotografu aptarkite vestuvių planą. Papasakokite kur bus važiuojama, kokie bus pagrindiniai vestuvių šventės įvykiai, dienotvarkė. Pateikite savo norus ir prioritetus, kad būtumėte užtikrinti, kad vieni kitus tinkamai supratote. Išklausykite vestuvių fotografo patarimus ir rekomendacijas.

Pasirašykite sutartį. Pasirašę vestuvių fotografavimo sutartį galėsite jaustis saugiau. Vestuvių fotografavimo sutartyje paprastai nurodoma fotografavimo kaina, data, fotografavimo valandų skaičius ir kitos sutartos detalės ir paslaugos.

Pabaigai – paprastas bet gana svarbus patarimas – pasitikėkite savo nuojauta !

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *