Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Pavasaris plaukuose - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Pavasaris plaukuose

Vienos televizijos darbuotojai savo anonsuose per garsiakalbį šaukia Pavasaris! Net nesistebiu tokiu šūkiu, nes po toookios ilgos žiemos tik ir norisi šaukti iš džiaugsmo, kad jau.. jau tikrai tikrai PAVARARIS!!!! Manau jau visos giliai spintoje paslėpėt megztinius, šalikus ir pirštines- gana to keliais sluoksniais apmutūriuoto kūno. Laikas į trąsą traukti sukneles.

Iš gilaus drabužių kalėjimo paleisti nagai, kurie tučtuojau puolė puoštis ryškiomis spalvomis, kaklas, kuris džiaugiasi laisvės vėjo gūsiais ir, žinoma, plaukai, kurie pagaliau pagaliau gali nebesislėpti po didele žiemine kepure. Taigi šiandien jums siūlau tris paprastas, tačiau labai neprastas pavasariškas šukuosenas, kad būtumėt žavios, gražios ir žaismingos.

Pirmoji šukuosena- modernioji ponio uodega.

Ponio uodegėlė yra beveik visoms progoms tinkanti šukuosena, nes su ja galite eksperimentuoti į valias. Šį kartą siūlau zigzaginį variantą, kuris iš pradžių gali atrodyti sudėtingas, tačiau tikrai toks nėra. Viršutinius plaukus paskirstykite sruogelėmis ir persukite vieną per kitą. Apačioje suriškite gumele arba persukite plaukų sruoga.

 Antroji šukuosena- plaukai į šoną

Šukuosena, puikiai tinkanti pailgam veidui. Išplautus plaukus susukite garbanojimo žnyplėmis. Šone padarykite skyrimą ir didžiąją plaukų dalį nukreipkite į vieną šoną. Pusėje, kurioje liko mažiau plaukų supinkite eglutę arba paprastą kasą, kurią sutvirtinkite smeigtuku. Viskas!

Trečia šukuosena- romantiškas kuodas

Šukuosena tikrai romantikei. Šiek tiek sudėtingesnė, bet įgudus greit padaroma. Padarykite skyrimą šone ir priekinius plaukus atskirkite. Likusius plaukus sukelkite ir padarykite kriauklę (jums prireiks smeigtukų). Prie jau surištų plaukų prijunkite palaidus, o uodegą sukelkite į viršų. Pasitelkite fantaziją, žaiskite su plaukais, neteisingų susegimų šioje šukuosenoje nebūna

Štai tokios tos pavasariškos šukuosenos, kurias kartais galima derinti ir prie drabužių.  Beliko sulaukti pražydusių gėlių ir jų žiedus įsisegti į plaukus. Nors jau yra žibučių.. ir snieguolių… Ką jau bekalbėt- jau tikrai PAVASARIS!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *