Paveikslai internetu geriau nei meno galerijos?

Paveikslai internetu yra žymiai pigiau.

Ypač dažnai dailės galerijos už eksponuojamus paveikslus ima didelius komisinius mokesčius, kurie dažniausiai yra sumokami pirkėjo. Taip vyksta dėl to, kad meno galerijų išlaikymas, komunalinės išlaidos, bei paveikslų talpinimo išlaidos yra ypač didesnės, nei internetinių parduotuvių. Internetinė paveikslų galerija, tai tarsi vienas didelis paveikslų pasirinkimo katalogas, kuriame susirandate Jums patikusį tapybos kūrinį, ir nusiperkate jį tiesiogiai iš dailininko, dėl ko paveikslai internetu yra pigiau.

Paprasčiau ir daugiau sutaupoma laiko, išsirinkti paveikslą iš didelio pasirinkimo.

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra dailės galerija, fiziškai ji vistiek turi ribas, ir nepatalpins daug meno kūrinių, kuriuos galite peržiūrėti. Taip pat, meno galerijose nepamatysite visų dailininkų tapytų paveikslų, pamatysite tik mažą, ribotą dalį. Taip yra, dėl anksčiau minėtos ribotos fizinės dailės galerijų patalpų dydžio problemos. Šią problemą išsprendžia paveikslų pardavimas internetu. Elektroninėje dailės galerijoje nėra apribojimų nei menininkų skaičiui, nei jų eksponuojamų tapytų paveikslai ant drobes skaičiui. Paveikslai internetu Jums yra prieinami tik keletos mygtukų paspaudimų pagalba.

Šansas rinktis paveikslus iš visos šalies ar užsienio tapytojų.

Dažniausiai, talpinami paveikslai dailės galerijose yra vietinių dailininkų. Iš čia atsiranda problema, kad norintys pamatyti kitų miestų, miestelių ar valstybių dailininkų kūrinius, turi patirti laiko bei kelionės išlaidas. Paveikslų pardavimai internetu, šią problemą panaikina, nes visi menininkų kūriniai, nepriklausomai nuo jų vietos, yra vienoje, Jums lengvai prieinamoje vietoje, kuriuos galite pamatyti bet kada ir iš bet kur.

Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl paveikslai internetu yra geriau už paveikslus talpinamus dailės galerijose. Mažesnė jų kaina, sutaupoma daugiau laiko, ir didesnis pasirinkimas, bei galimybė pirkti paveikslus ir iš kitų valstybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.