Kategorijos

Pėdkelnės, neleisiančios sušalti vėsesniu oru

Vėsesnis metų laikas nėra priežastimi sijonus bei sukneles nugrūsti į tolimiausią spintos kampą. Pasirinkus tinkamas pėdkelnes ne tik atrodysite stilingai, bet ir nesušalsite, vėjui kedenant sijono ar suknelės audinį.

Kokias pėdkelnes patartina rinktis vėsesniu metų laiku?

Pėdkelnės moterims būna įvairios, pradedant klasikinėmis, „ramesnių“ spalvų pėdkelnėmis ir baigiant ryškiomis arba tinklinėmis pėdkelnėmis. Vėsesniam metų laikui patartina rinktis medvilnines arba vilnones pėdkelnes, arba pėdkelnes, storesnes nei 40 denų.

Kuo ypatingos medvilninės pėdkelnės?

Medvilninės pėdkelnės, priklausomai nuo jų storio, tinka tiek rudenį, tiek žvarbią žiemą ar nenuspėjamą pavasarį. Šios pėdkelnės itin laidžios orui, šiltos bei tinkamos net ir toms moterims, kurių oda itin jautri ar linkusi į alergijas. Medvilninės pėdkelnės garėja tuo, kad net ir dažnai dėvint bei skalbiant nepraranda savo puikios išvaizdos, nesusitraukia ir neišsitampo. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad skirtingų raštų, spalvų bei storių medvilninės pėdkelnės idealus pasirinkimas, dėvint kuločius, sijonus, sukneles bei įvairius šortukus.

Kuo ypatingos vilnonės pėdkelnės?

Kaip ir jau aptartos medvilninės pėdkelnės, taip ir iš vilnos bei poliamido gaminamos vilnonės pėdkelnės puikus pasirinkimas vėsesniu oru, t. y., vėlyvą rudenį, žiemą bei ankstyvą pavasarį. Šios odai kvėpuoti leidžiančios pėdkelnės yra itin patvarios, todėl jas galėsite nešioti net kelis sezonus. Vilnonės pėdkelnės taip pat itin lengvai prižiūrimos ir neprarandančios pirminės formos. Pažymėtina, kad vilnonės pėdkelnės yra vienas universaliausių pasirinkimų, nes jos idealiai dera praktiškai su visais rūbų deriniais.

Kuo ypatingos storos pėdkelnės?

Pradėkime nuo to, kad storomis pėdkelnėmis yra laikomos pėdkelnės, kurių storis prasideda nuo 40 denų. Storų pėdkelnių gamybai dažniausiai yra pasirenkamas poliamidas, minkštumu garsėjanti mikrofibra, medvilnė ir visiems puikiai pažįstama vilna. Tokias pėdkelnes nedvejodamos galite rinktis prie daugybės skirtingų rūbų derinių. Jos patogios, šiltos, „jaukios“, puikiai nešiojasi ir lengvai neplyšta. Dailios ir stilingos storos pėdkelnės taip pat pasižymi spalvų, raštų gausa bei puikiu prigludimu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad storos bei šiltos pėdkelnės tinka ne tik žiemai, bet ir pereinamuoju laikotarpiu, t. y., rudenį bei pavasarį. Jas galima rinktis tiek kasdienai, tiek laisvalaikiui, tiek šventėms.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *