Kategorijos

Pepco – europietiška žemų kainų parduotuvė

Pepco – tai europietiškas nuolaidų parduotuvių tinklas, kuris siūlo itin platų produkcijos asortimentą: Pepco parduotuvėse galima įsigyti drabužių visai šeimai, namų apyvokos prekių, gyvūnams skirtos produkcijos, ir t.t. Šis prekybos tinklas ilgą laiką buvo vystytas Lenkijoje, o šiandien mūsų šalies gyventojai gali apsipirkti ir Lietuvoje įsikūrusiose parduotuvėse. Šio prekybos tinklo misija – pasiūlyti kasdien naudojamų prekių asortimentą pačiomis mažiausiomis kainomis. Vis dėlto, džiugina ne vien tik žemos kainos, bet taip pat ir aukšta produkcijos kokybė, tad tikrai verta pasvarstyti apie apsilankymą šio prekybos tinklo parduotuvėse.

Šiek tiek faktų

2004 metais Lenkijoje buvo atidarytos pirmosios Pepco parduotuvės: praėjus vos trejiems metams šių parduotuvių skaičius išaugo iki šimto. Neapsiribota vien tik Lenkijoje atidaromomis parduotuvėmis: 2013-aisiais atidarytos pirmosios parduotuvės Čekijoje ir Slovakijoje, 2015-aisiais – Rumunijoje, 2017-aisiais – Kroatijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje, 2018-aisiais – Latvijoje ir Estijoje, o 2019-aisiais – ir Bulgarijoje. Dabar šio prekybos tinklo parduotuvės kiekvieną mėnesį sulaukia maždaug 15 milijonų pirkėjų, o bendras parduotuvių skaičius Europoje siekia beveik du tūkstančius.

Dar daugiau prekių mažesnėmis kainomis

Nuvykę į Pepco prekybos vietas galite būti maloniai nustebinti itin žemomis siūlomos produkcijos kainomis. Džiugina tai, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse galite rasti tokios produkcijos, kurios neįsigysite jokiame kitame prekybos centre, o prekių kainos čia visuomet yra palankios. Nesvarbu, kokių prekių ieškote: vaikiškų drabužių, interjero detalių, apatinio trikotažo, ar gyvūnų prekių, galite būti užtikrinti, kad šiame prekybos centre rasite visko, ko tik gali prireikti.

Visa svarbiausia informacija pateikiama internetu

Apsilankę internetinėje Pepco parduotuvėje turėsite galimybę rasti visą svarbiausią informaciją apie siūlomas prekes. Čia pateikiama informacija yra reguliariai atnaujinama, tad turėsite galimybę sužinoti apie naujus parduotuvėse siūlomus produktus bei jų kainas, taip pat galėsite pasidomėti, kur buvo atidarytos naujausios Pepco prekybos vietos, ir t.t. Jei svarstote apie galimybę įsidarbinti šio prekybos tinklo parduotuvėje, svetainėje galėsite peržiūrėti šiuo metu galiojančius darbo pasiūlymus. Čia taip pat rasite klientų aptarnavimo kontaktus, kuriais galėsite susisiekti iškilus tam tikriems klausimams.

Išskirtinis akcijų leidinys

Jei ieškote kažko konkretaus, prieš vykdami į parduotuvę galite peržiūrėti prekių katalogą bei specialų akcijų leidinį. Visą svarbiausią informaciją galėsite rasti tiesiog internetinėje erdvėje, taigi, numatyti būsimų pirkinių sąrašą bus tikrai paprasta. Specialūs akcijų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, taigi, pravartu periodiškai peržiūrėti jų turinį.

Socialinė atsakomybė

Pepco prekybos tinklas nuolat siekia pagerinti vietinių bendruomenių gyvenimo kokybę – tam yra skiriamas ypatingas dėmesys. Lietuvoje Pepco bendradarbiauja su tarptautine „SOS vaikų kaimų“ organizacija: ši bendrovė remia paliktus ar našlaičiais tapusius vaikus, remia įvairius vaikų kaimų edukacinius ir laisvalaikio projektus, ir t.t. Siekiama ugdyti mokyklą lankančių vaikų verslumo įgūdžius, ir stengiamasi juos paruošti savarankiškam gyvenimui.

 

 

 

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *