Kategorijos

Perkame internetu: patarimai, kurie leis išleisti mažiau

Apsipirkinėjimas internetu šiuo metu yra ypatingai populiarus – išsirinkdami tinkamiausius gaminius nuotoliniu būdu, sutaupome laiko, o skirtingas prekes neretai galime rasti toje pačioje elektroninėje parduotuvėje. Visgi, daugelis iš mūsų dažniausiai siekia sutaupyti ir papildomų lėšų: jei fiziniuose padaliniuose jau turėjome savo „taktikas“, internete jas reikia apgalvoti iš naujo. Dalinamės patarimais, kurie padės patikusias prekes įsigyti ženkliai pigiau.

Senesnius modelius pirkite pasirodžius naujiems

Šis patarimas ypač galioja tuomet, jei planuojate pirkti naują telefoną, kompiuterį ar kitą panašų prietaisą. Logiška, kad pasirodžius naujiems jų modeliams, senesnius norisi kuo greičiau išparduoti, todėl jų kainos dažniausiai ženkliai krenta žemyn. Dažniausiai tai nutinka kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, tačiau pirmųjų kainų pokyčių galima tikėtis jau pirmosiomis sausio savaitėmis.

Pradėkite ieškoti iš anksto

Tikriausiai galėtumėte įvardinti ne vieną pirkinį, dėl kurio poreikio esate praktiškai tikri – yra ne vienas sezoninis gaminys, kurio mums tikrai prireiks. Jei pirksite jį paskutinėmis minutėmis, vargu, ar pavyks sutaupyti ar tuo labiau – išsirinkti visus poreikius atitinkantį variantą. Tačiau jei iš anksto pradėsite domėtis prekyboje esančia pasiūla, ramiai ir be streso galėsite surasti geriausius pasiūlymus.

Kaip pavyzdį būtų galima paminėti padangas – vos tik jas pakeitę, iš karto žinome, ar sandėliuosime tuos pačius gaminius, ar naujajam sezonui ieškosime naujų. Tai reiškia, kad nebūtina laukti paskutinių savaičių iki privalomos jų keitimo datos: nusipirkti jas galite bet kuriuo metu, vos tik pastebėję geresnes kainas. Daug akcijų vyksta Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje šiuos gaminius įsigysite palankiomis sąlygomis.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius

Tai dar vienas puikus būdas apsipirkti iš anksto. Jei turite mėgstamą elektroninę parduotuvę, užsisakę jos laiškų prenumeratą, visuomet pirmieji būsite informuojami apie specialius pasiūlymus. Toks laiškas visiškai neįpareigos, tačiau padės dar geriau ir paprasčiau stebėti rinką – galbūt Jums rūpinčios prekės bus nukainotos daug anksčiau nei tikėjotės patys. Privalote apie tai sužinoti laiku!

Apsipirkite rugpjūčio mėnesį

Akivaizdu, kad šiuo laikotarpiu netrūksta puikių pasiūlymų mokyklinio amžiaus vaikams – su didesnėmis ar mažesnėmis nuolaidomis galima įsigyti tiek jiems skirtus rūbus, tiek ir kanceliarines prekes. Tačiau pardavėjai nepamiršta ir to, jog savarankiškam gyvenimui ruošiasi ir studentai – jiems reikės ne tik drabužių ar batų, bet ir buitinės technikos bei elektronikos. Tad net jei studento Jūsų šeimoje dar nėra, vis vien galite šiek tiek sutaupyti – net ir tuo atveju, jei Jums reikalingi, pavyzdžiui, elektriniai griliai (čia rasite plačią jų įvairovę).

Neignoruokite visuotinių akcijų

Juodasis penktadienis, kibernetinis pirmadienis, kalėdinės akcijos ir kiti panašūs išpardavimai nėra tik skambūs žodžiai – jų metu reikiamus daiktus iš tiesų galite įsigyti ženkliai pigiau. Jei iš tiesų kurį laiką stebėsite rinką, patys pamatysite, jog šių akcijų metu jie yra parduodami mažesne kaina. Kadangi stumdytis prie prekių nereikės, nesuklysite, jei atitinkamomis dienomis iš arčiau susipažinsite su visais specialiais pasiūlymais.

Lyginkite skirtingus pasiūlymus

Internete ypatingai lengvai ir greitai galima palyginti skirtingų prekių ar netgi skirtingų pardavėjų pasiūlymus – Jums dėl to nereikia eiti iš vienos parduotuvės į kitą. Tad jeigu paieškoms paskirsite pakankamai laiko, net ir labai aukštos kokybės gaminius galėsite įsigyti labai palankiomis sąlygomis.

Įsidėmėję visus šiuos patarimus, pirkdami internetu gerokai padidinsite savo šansus nemažai sutaupyti. Tereikia nuolat sekti specialius pasiūlymus, lyginti juos tarpusavyje ir aiškiai žinoti, ko norite – tai daug paprasčiau, nei gali pasirodyti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *