Kategorijos

Perkame naujus batelius internetu

Aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta visko daryti paskutinę minutę. Persižiūrėjusi savo spintos turinį, apsvarsčiusi, kokių daiktų man nebereikia ar ko trūksta, susidariau nedidelį planelį ir po truputį pradėjau jį įgyvendinti. Avalynė – man asmeniškai yra tai, ko trūksta visada. Todėl šiandien ir papasakosiu, kaip ieškojau naujų batelių. Batelių tokių, kurių reikia kartais svarbiomis progomis ar šventėms prie puošnios suknelės.

Ilgai ieškojau kur nusipirkti naujus batelius. Vaikščiodama po fizines parduotuves nieko neradau, todėl vieną vakarą nusprendžiau pasiieškoti internetinėse parduotuvėse. Likau smagiai nustebusi, kokį asortimentą atradau. Yra nemažai pardavėjų internete, kurie specializuojasi į vieną kategorija. Pavyzdžiui, pardavinėja tik sukneles arba tik avalynę. Atrodau, kur yra viskas ko reikia ir vienoje vietoje. Asortimentas ir patogus apsipirkimas labai lengvai papirko ir nusipirkau batelius.

Platus asortimentas

Tai tikriausiai vienas iš didžiausių apsipirkimo internetu pliusų. Vienoje vietoje galima pamatyti labai didelį pasirinkimą. Kiekviena internetinė parduotuvė padaryta, taip, kad būtų patogu pasirinkti norimą kategoriją. Filtrų pagalba galima pasirinkti norimą avalynės modelį, spalvą ar medžiagiškumą, o jeigu tai aukštakulniai bateliai – kulno aukštį. Dažniausiai fizinėje parduotuvėje tenka nemažai pasivaikščioti, kol viską apžiūrime. Kartais atsitinka ir taip, kad nepamatome būtent tų, kurių norėtumėme. Internetinėje parduotuvėje taip neatsitiks. Visą avalynę matysime viename lape ir nieko nepraleisime. Nuotraukos dažniausiai būna labai geros, parodo, kaip batai atrodo iš arti ir kaip atrodo ant kojos.

Apsipirkimas internetu

Vis dėlto šiek tiek dvejojau pirkti internetu. Vis tiek labai labai norisi pasimatuoti ir pažiūrėti  batus gyvai. Tačiau pasiskaičiusi patarimus, kaip nusipirkti batus internetu, nusprendžiau tai padaryti. Be galo nustebino toks didelis pasirinkimas vienoje vietoje ir toliau nebeliko jokių abejonių ar svarstymų dar važinėti po parduotuves. Patogiau ir būti negali. Filtrų pagalba, internetinėje parduotuvėje, pasirinkau būtent tokius modelius ir spalva kuri mane labiausiai domina. Radau kelias batų poras, kurios man labai patiko. Liko tik atidžiai persiskaityti aprašymą ir  išsimatuoti pėdos dydį. Tiesa, kitas dalykas, kuris labai nuramino, tai grąžinimas. Visada būdavo neramu, nes nelabai žinojau, kaip tas veiksmas vyksta, jeigu batai netinka. Atrodydavo, kad tada atsiranda nemažai papildomų problemų. Kaip reikės grąžinti, kaip išsiųsti ir panašiai. Tačiau viskas išties paprasta. Tereikia užpildyti grąžinimo formą ir pasirinkti siuntimo būdą, kuriuo noriu grąžinti batus. O jeigu pardavėjas turi fizinę parduotuvę Lietuvoje, dažnai galima tiesiog nunešti ir grąžinti į artimiausią parduotuvę.

Nesu didelė parduotuvių mėgėja. Nemėgstu vaikščioti po parduotuves ir ieškoti mane dominančio daikto, nemėgstu žmonių spūsčių parduotuvėse ar stovėjimo eilėse. Todėl išbandžiusi apsipirkimą internetu visiškai nenusivyliau, o tiksliau likau labai patenkinta. Batelių grąžinti nereikėjo, nes jie puikiai tiko ir patiko.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *