Kategorijos

Perkate būstą? Atkreipkite dėmesį net į smulkmenas

Perkant būstą vertėtų atkreipti dėmesį į kiekvieną, net menkiausią smulkmeną, nesvarbu, tai būtų grindjuostės ar praustuvai. Visai tai gali pagelbėti įsigyjant tikrai kokybišką ir patrauklų būstą ar siekiant sumažinti jo pirkimo kainą, jei randate nekokybiškų detalių interjere.

Vonios kambario interjeras dažnai praleidžiamas pro akis, kadangi tai gana intymi patalpa, tačiau jei ji įrengta nekokybiškai, interjeras neatitinka Jūsų poreikių – remontas atsieis tikrai nemažai. Ypatingai kainuoja brangios kokybiškos medžiagos, kurios būtų atsparios ganėtinai ekstremalioms vonios sąlygoms (drėgmė, karštis ir kt.) Nemenkai atsieina ir darbas, nes erdvės įprastai yra ganėtinai ankštos, dirbti jose nėra patogu, tad ilgiau ir užtrunkama, greičiau pavargstama.

Jei interjeras ir naudojamos medžiagos patinka, atkreipkite dėmesį ir į santechnikos kokybę – jos keitimas taip pat atsieina nemažas pinigų sumas. Kitaip tariant, jei rimtai domitės būstų, net ir vonios kambaryje reikėtų pabuvoti gana ilgai, kol išsiaiškinsite realią būklę.

Virtuvė – dar viena vieta, kurioje reikėtų gerai apsidairyti. Stalviršiai, buitinė technika, baldų atidarymo mechanizmai – pastebėkite viską, išmėginkite, patikrinkite, o jei yra galimybė, paklauskite Jus dominančių detalių. Virtuvėje, kaip ir vonioje, viskas yra ganėtinai brangu ir atima nemažai laiko, todėl jei norite būsto, į kurį galėtumėte iš karto įsikelti ir gyventi, skirkite kaip įmanoma daugiau dėmesio šioms erdvėms.

Vonios praustuvai, vonios kambario interjeras, virtuvės buitinė technika, baldai – tai pradžia, nuo ko reikėtų pradėti. Toliau jau seka grindys, lubos, sienos, langai ir visa kita. Tačiau galima pastebėti, kad būtent pastarieji objektai dažniausiai yra apžiūrimi ir pagal tai vertinama būsto kokybė, bendras vaizdas ir tikimas perkančiajam. Tai nėra geriausias vertinimo būdas ir tinkami kriterijai, tačiau ir į tai vertėtų atkreipti dėmesį.

Išsirinkti idealų būstą labai sunku, todėl visuomet siūloma pasikonsultuoti su profesionalais arba verčiau rinktis prastesnės būklės, pigesnį būstą ir atlikti kapitalinį jo remontą, rekonstrukciją, įsirengti viską pagal savo poreikius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *