Kategorijos

Perkraustymo paslaugas tikrai galima rinktis keliantis į kitas šalis

Perkraustymo paslaugų sektorius Lietuvoje plečiasi taip sparčiai, jog pastebima, kad vis lengviau rasti patikimus pagalbininkus netgi tiems, kurie ketina keltis į kitas šalis. Nemažai įmonių siūlo savo paslaugas tiems, kurie nesugalvoja kokiais pigiausiais būdais persivežti badus bei kitus daiktus į užsienyje susirastą būstą. Tačiau, renkantis perkraustymo paslaugų teikėjus, svarbu išsiaiškinti visas detales. 

Kokiais atvejais mokama didžiausia kaina? 

Be jokios abejonės didžiausiu faktoriumi, nulemiančiu kainą, yra vieta, į kurią perkraustomas klientas. Antras kriterijus – pasirenkamas transportas ir perkraustymo pagalbininkų skaičius. 

Jeigu kreipiatės dėl perkraustymo paslaugų Lietuvos ribose, natūralu, kad už šias paslaugas mokėsite mažiau nei kraustantis į kitą šalį. Kai kurios įmonės netgi nesiūlo perkraustymo į užsienį galimybės. Kaip bebūtų, kaina nustatoma tik sužinojus visus kliento reikalavimus. 

Renkantis perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę, turite įvertinti atstumą, koks transportas bus reikalingas bei kiek krovėjų jums reikės. UAB Pakuva teigimu, klientai turi pateikti minimalią informaciją apie reikalingas paslaugas ir labai greitai paaiškėja preliminari kaina. 

Klientas gali rinktis norimą transportą priklausomai nuo turimo daiktų kiekio. Natūralu, kad mažiausią kainą mokės tie klientai, kurių daiktų kiekis nebus didelis. Tai toks kiekis kuris sutalpinamas į krovininį automobilį. Tačiau, jeigu turimas daiktų kiekis yra didelis ir prireikia mikroautobuso, tuomet logiška, kad paslaugos kaina išauga. 

Kalbant apie krovėjus, svarbu atsižvelgti į jų skaičius. Už kiekvieno krovėjo paslaugas tenka mokėti atskirai. Tad, kuo daugiau jums jų reikės, tuo didesnę perkraustymo paslaugų kainą teks mokėti. Papildomi krovėjai dažnai pasirenkami esant nemažam sunkių daiktų kiekiui. Jeigu viską nešiosite patys, natūralu, kad buitinę techniką krauti patiems bus be galo sunku ar visai neįmanoma. Tad, jeigu iš artimųjų jums niekas negalės padėti, tuomet tikrai vertėtų pasidomėti papildomomis krovos paslaugomis. 

Renkantis perkraustymo paslaugų teikėją, būtina pasižiūrėti kaip nustatomi įkainiai už vėlyvas valandas. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės dirba tik nuo 8 iki 18 valandos. Kitos gali pasiūlyti perkraustymo paslaugas ir vėlesniam laikotarpiui, tačiau už tai gali nustatyti didesnį paslaugų tarifą. 

 Tad gerai viską apgalvokite ir būtinai kruopščiai pasidomėkite įkainiais. 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *