Perkraustymo paslaugos privatiems asmenims

perkraustymo paslaugos

Gana įprasta, kad perkraustymo paslaugos yra dažnai užsakomos verslo įmonių – kai reikia greitai perkraustyti visą biurą iš vieno verslo centro į kitą. Praktiškai perkraustyti viską galima per vieną dieną, jei tik pats kraustymosi procesas yra suorganizuojamas tinkamai. Bet ar apsimoka perkraustytojus samdyti privačiai? Tikrai taip. Ir štai kodėl mes taip manome:

  • Perkraustytojai negaišta laiko apžiūrinėdami asmeninius daiktus ir leisdamiesi į malonius prisiminimus. Dėl to sutaupoma labai daug laiko pakuojant.
  • Perkraustymo paslauga – komandinis darbas. Perkraustytojų komanda aiškiai pasiskirsto darbais, kad vieni kitiems netrukdytų – vieni pakuoja daiktus, kiti juos neša, treti – rūpinasi transportu, ketvirti – organizuoja baldų pervežimą ir t.t.
  • Perkraustytojai puikiai žino, kaip sutaupyti vietos sunkvežimyje – tam naudojamos vienodų gabaritų perkraustymo dėžės, o nestandartinių dydžių daiktai yra transportuojami arba atskirai, arba stengiamasi kuo optimaliau išnaudoti erdvę.
  • Perkraustytojai pradeda nuo virtuvės ir sandėliuko – ten paprastai yra sukaupta labai daug mažų daiktų, kuriuos sukrauti į dėžes reikia atsargiai ir delikačiai.
  • Pakuojant daiktus visos dėžės yra sunumeruojamos ir surašoma, kas jose yra. Atvežus į naujas patalpas jos nunešamos būtent į tuos kambarius, iš kurių buvo paimtos. Pavyzdžiui, patalynė – į miegamąjį, indai – į virtuvę, suvenyrai ir nuotraukos – į svetainę. Tai padeda vėliau savininkams nepasimesti tarp savo daiktų ir greičiau viską išsipakuoti.
  • Kraustytojai pasirūpina dužių daiktų saugiu pervežimu juos suvyniodami į specialią plėvelę su oro burbuliukais arba į dėžes pripildami lengvų putplasčio gabalėlių, kurie neleidžia smūgiams jautriems daiktams nedužti.
  • Visos kraustymo metu kylančios problemos jiems yra aiškios, todėl visada galima užkirsti kelią nepatogumams ir galimiems konfliktams. Dažniausiai konfliktus kelia šeimininkai, nežinodami, ar jiems tie daiktai reikalingi, ar vis dėlto juos reikia išmesti.
  • Perkraustytojai dirba diskretiškai – neklausinėja apie šeimininkų įpročius, intymų gyvenimą, nors jiems ir tenka pastebėti tam tikrus „netradicinius“ daiktus, kraunamus į dėžes. Kraustytojai laikosi konfidencialumo susitarimų, todėl niekam neišduoda, ką teko nešioti. Tai ypač svarbu, kai kraustomame bute ar name gausu meno vertybių, juvelyrikos.

Paprastai šeima iš vieno būsto į kitą persikrausto per kelias dienas. Perkraustymo paslaugos leidžia visus daiktus supakuoti ir pervežti per 1 dieną. Tai gana ženkliai sutaupo laiko ir sumažina kraustymosi chaoso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.