Pigi automobilių nuoma Vilniuje

automobiliu nuomaIr vėl galvojate, kodėl pigi automobiliu nuoma Vilniuje taip domina laikinus turistus? Galbūt vizituojantys užsienio verslininkai negalvoja apie finansinius nuostolius, tačiau tikrieji turistai, kurie leidžiasi į ilgą kelionę po Europą tik su kuprine ant pečių, turi taupyti kiekvieną akimirką ir apgalvoti visa galimas išlaidas. Šiuo metu pigios automobilių nuomos punktus ar parkus galite surasti vos nusileidę Vilniaus oro uoste. Todėl svetimšaliams, orientuotis nepažystame krašte, padės automobilius nuomojančios bendrovės ir jų teikiamos pasaugos. Dauguma turistų leidžiasi į nuotykius, todėl bandys patys pažinti naują šalį už nuomoto automobilio vairo. Tuo tarpu prabangą ir prestižą mėgstantys verslininkai gali rinksis nuosavą vairuotoją.

Vis tik pigi automobilių nuoma Vilniuje, jokiu būdu nėra prasta ar nekokybiška. Kadangi optimalios ir prieinamos kainos, bei paslaugų kokybė, daug ir toli keliaujantiem, laibi svarbi. Šiuo metu pigios automobilių nuomos bendrovės sąžiningai ir nesąžiningai konkuruoja šioje transportavimo rinkoje. Kaip atrodo ši specifinė rinka ir kokie esminiai būsimų nuomininkų poreikiai? Pradėkime nuo esminių automobilių nuomos rinkos bruožų. Sostinėje, statistiškai, automobilių nuomos veikla užsiima daugiau nei 160 įmonių. Dauguma jų nuomoja tik lengvuosius automobilius ir tik keletas užsiima sunkiojo transporto nuoma. Tarpe 160 automobilių nuomos įmonių, mažosios turi nuosavus automobilių parkus su 2-6 automobiliais, kai vidutinės valdo nuo 7 iki 20 automobilių parką, o pačios didžiausios net daugiau nei 20.

Vis tik net ne automobilio parko dydis ar transporto skaičius svarbiausias, o visapusiškos paslaugos, kurios teikia šios rinkos lyderės. Net ir didelėms automobilių nuomos bendrovėms tenka susidurti su nesąžiningai žaidžiančiais privačiai ir nelegaliai nuomotojais. Todėl pigi automobiliu nuoma Vilniuje verčia šios rinkos lyderes pasitempti ir siūlyti ne tik prieinamas kainas,bet ir papildomas  su automobilių verslu susijusias paslaugas. Tokiu atveju šalia trumpalaikės automobilių nuomos pradedamos kurti ilgalaikės, išperkamosios nuomos strategijos. Didėjant konkurencijai ir keičiantis klientų poreikiams, išsilaiko tik tos įmonės, kurios sugeba greita orientuotis ir adaptuotis šiuose pokyčiuose.

Vis tik didelė automobilių nuomos konkurencija padeda cirkuliuoti nuomos kainoms. Didėjant konkurencijai, didėja ir paslaugų pasiūlą. Todėl pigi automobiliu nuoma Vilniuje į šį žaidimą įtraukia daug automobilių nuomos įmonių. Tačiau nuo ko dar priklauso ši nuomos kainų cirkuliaciją. Žinoma, situaciją šioje rinkoje keičia ir klientų poreikiai bei ekonominiai šalies pasikeitimai. Šiuo metu trumpalaikę automobilių nuomą pradeda keisti išperkamosios nuomos galimybė, kai pasibaigus sutarties terminui klientas tampa automobilio savininku. Vis tik toks nuomos scenarijus palankesnis pastovią gyvenamą vietą Lietuvoje turintiems klientams, tuo tarpu vizituojantys turistai bei verslininkai vis dar renkasi laikiną automobilių nuomą. Tokio laikinoji nuoma populiari ir tarp vietinių gyventojų. Lietuvai automobilių nuomos paslaugomis dažniausia naudojasi tam tikromis progomis. Gimtadieniai, vestuvės, krikštynos, ekskursijos, komandiruotė- tai tik keletas progų išsinuomoti automobilį.

Nedetalizuodami proginių automobilių nuomos galimybes, pažvelkime į kriterijus, kurie nulemia nuomos kainas. Pigi automobiliu nuoma Vilniuje priklauso ne nuo automobilių markės, bet nuo tokių esminių kriterijų kaip automobilio techninė būklė, amortizacija, investicijos į geros techninės būklės palaikymą ir priežiūrą. Dauguma automobilių nuomos bendrovių į sutarties sąlygas įrašo r maksimalią automobilio ridą, t.y leistiną automobilio kilometražą per dieną. Šalia esminių techninių kriterijų į bendrą kainą įtraukiamas ir privalomasis draudimas. Vis tik automobilių nuomos bendrovės nesirūpina kuro sąnaudomis už kurias bus atsakingas pats nuomininkas. Vis tik ir automobilio markė gali nulemti bendrą nuomos kainą. Dažniausiai automobilio vertė nustatoma pagal tuo metu transporto rinkoje vyraujančias tendencijas. Šalie pamatinių automobilio priežiūros, draudimo ir išvaizdos kriterijų, kaina išaugti gali ir dėl papildomų komforto detalių, tokių kaip šildomos sėdynės, kondicionieriai, GPS , klimato kontrole ir t.t. Todėl prieš pasirašydami pigios nuomos sutartį, pasidomėkite visais galutinės nuomos vertės kriterijais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.