Kategorijos

Pigi kelionė Londoną – ką nuveikti?

Londonas – miestas kuriame giminių turime ko gero daugiau nei visoje  Lietuvoje. Tad natūralu jog atsiranda noras ten nuvykti ir aplankyti tetas, dėdes, pusbrolius ar kitus artimus giminaičius ar gerus draugus. Pigūs skrydžiai suteikia galimybę nuskristi į Londoną pigiau nei nuvykti autobusu iš Vilniaus į Klaipėda. Tereikia tinkamai susiplanuoti atostogas ir padaryti kelis esminius sprendimus.

Vienas iš sprendimų – pasirinkti oro uostą Londone. Londonas didelis, atstumai ne visad suvokiami, tad labai svarbu pasidomėti kur vyksite iš oro uosto, koks jūsų kelionės tikslas. Rekomenduojame įvertinti traukinių bei autobusų kainas. Įsigijus pigius skrydžių aviakompanijos bilietą, traukinių/autobusų bilietų kainos gali sudaryti ženklią keliavimo išlaidų dalį. Trumpai apie penkis  oro uostus Londone.

London Luton uostas nuo Londono centro yra nutolęs 55 kilometrus. Pasiekti miesto centrą galima autobusu, kelionė užtrunka 1.20 val. Patogiai ir greitai nuvyksite su Easybus autobusais.

London Stansted oro uostas nuo Londono centro yra nutolęs 64 km. Centrą pasieksite su autobusu arba traukiniu. Prie oro uosto apstu autobusų, o kelionės trukmė, vidutiniškai apie 1.5- 2 valandas. London Stansted yra pasiekiamas ir su Stansted Express, iš London Liverpool Street Stoties. Kelionė trunka 45 minutes, o traukinių grafikas sudėliotas kas 15 minučių.

Gatwick oro  yra bene arčiausiai miesto centro. Kelionė iki metro Bank stotelės trunka viso labo tik 25 minutes tarp terminalų – South ir North. Tarp terminalų kursuoja nemokamas traukinys. Patį oro uostą galima pasiekti su traukiniu Gatwick express iš London Victoria stoties.

Heathrow oro uostas yra už 50-60 minučių nuo centro, susisiekimas galimas su su miesto metro. Taip pat galimas susisiekimas su Heathrow express traukiniu, kelionė trunka 15 min.

London City Airport pats jauniausias Londono oro uostas įsikūręs pačiame mieste. Lėktuvai kyla ir leidžiasi Dockland rajone, didžiojo Londono teritorijoje, vos už  10 kilometrų nuo Londono centro.  Dėl trumpo pakilimo tako ir triukšmo ribojimo,  jis skirtas mažiems lėktuvams ir verslo aviacijai.

O ką veikti Londone, kuomet su draugais visus jau spėjote apkalbėti ir visomis naujienomis pasidalinti? Londonas plačių galimybių miestas, jame tikrai yra ką nuveikti bei aplankyti ir netgi nemokamai. Viena iš  tokių vietų – Britų muziejus, kuriame įėjimas yra nemokamas 7 dienas per savaitę. Čia galėsite išvysti net 7 milijonus eksponatų, kurie susiję ne tik su Londonu, bet ir su Senovės Egipto bei Romos istorija.

Centre privaloma aplankyti Londono simboliu tapusią  žymiąją “Londono akį”, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Visai netoli savo fontanu ir bendra atmosfera užburia garsioji Trafalgaro aikštė.  Tuo tarpu  svajojantys pasinerti į tikrą įžymybių vakarėlį turėtų vykti į Madam Tussauds vaškinių figūrų muziejų, kur galės nusifotografuoti su savo dievaičių kopijomis. O tikrų įžymybių galima tikėtis Oksfordo ar Bondo gatvių šurmulyje, kur puikuojasi garsiausių prekinių ženklų parduotuvės tokios kaip Prada, Dolce Gabanna, Gucci, DKNY, Dior, Bulgari ir kt. O jei pasinaudosite pigiu skrydžiu į Londoną  metų pabaigoje ar vidurvasarį – pateksite į išpardavimų sūkurį.

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *