Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Pirkimas grupiniouse portaluose - ar tikrai trigubai pigiau? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Pirkimas grupiniouse portaluose – ar tikrai trigubai pigiau?

Prieš kelis metus pasirodę grupinių apsipirkimų portalai akimirksniu išpopuliarėjo ir sulaukė milžiniško pirkėjų dėmesio. Praėjus porai metų susidomėjimas grupiniais apsipirkimais jau nebe toks stiprus. Žmonės perka, išbando, rašo atsiliepimus, kartais grąžina prekes. Daugybė potencialių pirkėjų iš pradžių ieško išsamių aprašymų ir teiraujasi forumuose apie kokybę, o tik tada priima sprendimą dėl pirkimo. Ir ieško gerų kainų, o ne tų, kurios buvo dirbtinai užkeltos dvigubai, o po to sumažintos 30%.
MasinaNesu grupinių apsipirkimų maniakė, bet teko pirkti ne kartą ir ne du. Tačiau bėgant laikui mano elgsena apsiperkant internetu gerokai pasikeitė. Neperku visko, kam taikoma didelė nuolaida. Dažnai tokią pat arba analogišką prekę galima rasti dar pigiau. Reikia tik panaršyti internete. Bet reikia nepamiršti apie kokybę – nuotraukos jos visos yra gražios, o kaip realiai atrodys daiktas niekas nežino. Viena elektroninė mašinytė, pirkta su didele nuolaida, lūžo patį pirmą vakarą. Blogiausia, kad tai buvo vaiko gimtadienis ir mašinytė jam iš tikro labai patiko. Ką padarysi, teko grąžinti. Kitą kartą vos nesusigundžiau medinėmis dėlionėmis. Bet sulaikė tai, kad neradau jokios informacijos apie gamintoją. O kadangi didžiuosiuose prekybos centruose retsykiais kai kurie žaislai būna išimami iš prekybos, kaip kenksmingi, pigios dėlionės pirkti nesurizikavau. Kai turi informacijos apie gamintoją, tai nesunku surasti kainas ir pas kitus pardavėjus. Ir nesvarbu ką perki – siurblį ar elektroninį žaislą, visada praverčia patikrinti kainas. Paskutinis geras pirkinys buvo vaikiškas kilimėlis piešti vandeniu. Kaina buvo iš ties patraukli, bet vėl parašyta, kad sumažinta kone trigubai. Taigi iš pradžių išsiaiškinau, kiek paprastai kainuoja Aqua Doodle kilimėliai Lietuvoje. Pasirodo, siūlomo kilimėlio kainą buvo mažesnė, už visus parduodamus, bet tikrai ne trigubai. Aiškus gamintojas, gera kaina ir kokybiška prekė. Taigi paėmiau 🙂 Vaikas buvo labai patenkintas, piešėm ant kilimėlio visa šeima, jau daugiau, kaip mėnesį turime, o jis vis dar nepabodo.

Pastaruoju metu grupinių apsipirkimų svetainėse lankausi tik retsykiais, paprastai ieškau konkrečių daiktų, netikiu trigubu kainų sumažinimu o ir dėl kokybės tenka pradžiai pasiskaityti atsiliepimus, kad nereikėtų gaišti laiko grąžinant nekokybiškas prekes.
Vadovaujuosi sveiku protu ir laukiu geros kainos 🙂

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *