Kategorijos

Pirkite ne būstą, o gyvenimo būdą – “Kalniečių parko namai”

Nekilnojamas turtas nėra menkas pirkinys. Dažnai labai ilgai ieškome sau tinkamų namų. Atėjus laikui bijome priimti sprendimą pirkti, nes nesame tikri, kad radome tuos vienintelius namus. Pasiūla šiuo metu yra išties didelė. Esame laisvi rinktis, ar pirkti brangesnį sklypą vaizdingoje vietoje užmiestyje, pigesnį sklypą užmiestyje, kur nėra išspręsta infrastruktūra,  ar ieškoti sklypo mieste. O galbūt pirkti jau pastatytą ir įrengtą namą. Paprastesnis sprendimas – pirkti butą daugiabutyje su daline ar pilna apdaila. Patarimais, kaip įsigyti tai, kas reikalinga Jums, dalinasi 011.lt nekilnojamo turto brokeris Giedrius Sidaravičius. Jis savo klientams visuomet pataria: “Pirkite ne būstą, o gyvenimo būdą“.

Renkantis būstą svarbu įsivertinti, koks esate – aktyvus ar sėslus.

„Dirbdamas nekilnojamo turto brokeriu daugiau nei 10 metų, perpratau klientų poreikius. Parduoti man sekasi, nes įsigilinu į žmonių norus ir pasiūlau Jiems tinkamiausius sprendimus. Svarbu klausytis, ką klientas sako, ir leisti kalbėti pirkėjui. Kai manęs prašo pasiūlyti „kažką“ iš turimų objektų, išsiaiškinu, kokį žmogus gyvena gyvenimą, ar yra aktyvus, daug keliaujantis, ar sėslesnis. Nuo to priklauso, ar siūlyti butą miesto centre, kotedžą miesto  ribose, sklypą užmiestyje, ar netradicinį sprendimą, tokį, kaip „loft“ tipo būstas – sako Giedrius Sidaravičius.

Nepriekaištingas ir nerūpestingas gyvenimas daugiabutyje

Žmonės, kurie renkasi gyventi bute, įgyja laisvę neprisirišti prie namų, aplinkos tvarkymo ir nuolatinio rūpinimosi namais ir buitimi. Buto savininkas gali rinktis, ar laiką leisti namuose, ar užrakinus buto duris, keliauti po platųjį pasaulį, mėgautis smagiais vakarais su draugais namuose ar mieste.

Apie modernaus daugiabučio priežiūrą pasakoja Giedrius Sidaravičius: „Naujos statybos daugiabučiai dažniausiai turi namo bendriją, bei namo primininką. Bendrija sprendžia daugelį namui aprūpinti reikalingų klausimų – laiptinių valymas, aplinkos priežiūra visais metų laikais, sąskaitų išrašymas, kaupiamasis namo fondas, techniniai sprendimai – šildymo katilas, vandens filtrai, atliekų išvežimas ir kt. Todėl tokios bendrijos narys gali daug laiko skirti savo asmeniniams poreikiams, o ne buto ir jo aplinkos priežiūrai. Mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, keliones, vakarėlius visuomet rekomenduoju rinktis butą.“

 Netradicinis būstas – „loftai“, “Kalniečių parko namai

Ieškantiems įdomesnių namų, „kažko“ unikalaus – G. Sidaravičius rekomenduoja „loft“ tipo butą: „Labai džiaugiuosi, kad Kaune ir kituose miestuose atsiranda netradicinių gyvenamųjų erdvių, vadinamųjų „loftų“. Sovietmečiu pastatyti komerciniai pastatai pagaliau įrengiami ir pritaikomi gyvenimui. Tokiuose pastatuose gimsta įdomūs išplanavimai, kur svetainių lubų aukštis siekia 4,5 metro. Vienas tokių objektų Kaune yra S. Žukausko gatvėje – „Kalniečių parko namai“, daugiabutis ribojasi su moderniu Kalniečių parku.“ – sako G. Sidaravičius.

 Daugiabučio architektas Darius Kamarūnas apie „Kalniečių parko namų“ projektą: „projektuojant statinį svarbiausia buvo esamo pastato savybių ir patogaus gyvenimo rodiklių samplaika. Paliekant tai, kas svarbiausia lofto stiliaus gyvenamosioms patalpoms – aukštas ir laisvas erdves, jas derinant su šiuolaikiškais technologiniais sprendimais, siekiant komfortiško rezultato.“

Šio daugiabučio gyventojai mėgausis bendrijos teikiamais privalumais, turės modernų būstą šalia vaizdingo miesto parko. „Loft“ tipo būsto savininko portretas  – žmogus ieškantis gyvenime kokybės, unikalumo, nevaržantis savęs buities klausimais, mėgstantis aktyviai leisti laiką. Taip pat „lofte“ gali gyventi jauna šeima, leidžianti laiką su vaiku parke ar senjorų pora, kuri nori skirti daugiau laiko sau, ramiems pasivaikščiojimams parkuose, eiti į teatrus ir pan.“

Daugiau apie “Kalniečių parko namus” – www.kalnieciuparkonamai.lt

Mano namai – mano tvirtovė

Gyventi nuosavame name daugeliui tikra svajonė. Bet reikia įvertinti savo jėgas ir apmąstyti savo gyvenimo būdą. „Namas – tai gyvas organizmas, kuriam reikės nuolatinio Jūsų dėmesio. Nuosavo namo savininkas turi rasti laiko nupjauti kieme žolę, apkarpyti gyvatvorę, ar rasti laiko sutvarkyti užsikišusią lietaus kanalizaciją, rudenį grėbti lapus, žiemą nusikasti sniegą. Taip pat yra ir malonioji pusė – namo šeimininkai naudojasi Juos supančia gamta, kieme kepa mėsą, vasarą su vaikais maudosi baseine, kieme įsirengia terasas, jose kasdieną valgo vakarienes, ar sodina ir prižiūri nuostabaus grožio rožyną.“ – sako G. Sidaravičius.

Namas – patrauklus būstas, galima įgyvendinti daugelį norų – pirties zona, uždaras garažas, sandėliavimo patalpos, spinta – kambarys, erdvi svetainė, darbo kambarys ar biblioteka ir daugelis kt. Įvertinus namo teikiamus privalumus, nesunku suprasti, ar toks gyvenimo būdas yra būtent Jums.

 Kiekvienas esame skirtingas, ir turime unikalių poreikių. Kaip nesuklysti, renkantis naujus namus? Teisinga yra Sokrato mintis: „Kuo mažiau turime reikalavimų, tuo esame panašesni į dievus.“ Kuo ilgiau ieškome, tuo daugiau nusiviliame ir randame prie ko prikibti. Priimtas sprendimas pirkti norimą būstą išlaisvina iš paieškų kančių ir suteikia malonumo mėgaujantis įsirengiant naujus namus. Būstas – didelis pirkinys, kartais net vienas visam gyvenimui. Tokį sprendimą priimti – didelė atsakomybė. „Pasikliaukite nekilnojamo turto agentu, jo patirtimi, savo intuicija“ – sako G. Sidaravičius. Jūs geriausiai žinote, kokių namų trokštate – ar nepriklausomo gyvenimo moderniame bute, kur už Jus aplinką sutvarkys bendrijos samdomi asmenys, ar norite įmantraus „lofto“ – kad galėtumėte grožėtis jaukiu namų interjeru, būti miesto širdy, laisvai keliauti, mėgautis laisvalaikiu. O galbūt geriausiai jausitės savo nuosavame name – kur miela pjauti žolę, rengti mėsos kepimo vakarėlius, matyti, kaip Jūsų vaikai auga nuosavame kieme, apsupti vaismedžių, vaiskrūmių.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *