Pirties nuoma

pirties nuomaNorėtumėte pirties nuoma pasinaudoti nemokant didelių nuomos mokesčių? Siūlytume pirties ieškoti atsižvelgiant į visus galimus niuansus. Ko gero nežinojote, bet vienos vietos yra pigesnės, kitos yra brangesnės dėl tam tikrų priežasčių. Pirtys Lietuvoje yra nuomojamos tiek šventėms, tiek ir poilsiui, bet kiekvienu atveju jas reikėtų rinktis pagal skirtingus kriterijus. Pirties nuoma dabar gali pasinaudoti visi, tiesiog reikia turėti tinkamą biudžetą bei apžvelgti siūlomos vietos privalumus. Norintiems išleisti mažiau pinigų, pirtį nuomotis reikėtų tada kai yra aišku, jog viską gausite taip kaip priklauso.

Jeigu pirtis turi būti nuomojama būtent šventei, tada jums reikia ieškoti būtent šventinių vietų. Trumpai tariant, pirtys dažniausiai siūlomos kaip pramoga arba kaip vieta kažkokiai didesnei šventei. Pramogavimo atveju, pirtys yra nuomojamos paromis arba valandomis. Labiausiai išskirti reikia tai, kad tokios privačios pirtys šventėms dažniausiai yra nuomojamos būtent su visais apartamentais, pokylių salėmis ar net maitinimo paslaugomis. Dažniausiai tai būna kaimo turizmo sodybos, kurios siūlo šventines vietas. Norint išsinuomoti tokią vietą, reikėtų apsidairyti specialiuose internetiniuose sodybų kataloguose. Juose jūs galite rasti pirtį jums reikiamoje vietoje Lietuvoje.

Ieškant pirties šventimui, pirmiausia siūlytume dairytis į erdves ir visas būtinas sąlygas galinčias pasiūlyti vietas. Tai būtų kaimo turizmo sodybos, kurios yra pritaikytos renginiams. Trumpai tariant, ten pirtys yra nuomojamos su visomis šventinėmis patalpomis – retai kada galima išsinuomoti tik pirtelę, nes dažnai tokios sodybos jau yra rezervuojamos, o rezervacijos vyksta būtent su visu paslaugų paketu, įskaitant ir pirtį. Kaimo turizmo sodybos leidžia pasinaudoti įvairiomis paslaugomis, todėl šventės organizavimo metu, jūs galite rinktis vietas, kuriose būtų ne tik pirtis, bet ir vandens tvenkinys, lauko žaidimai bei kitos pramogos. Tokiose vietose galima pasinaudoti ir maitinimo paslaugomis, nes pastebima, kad dauguma vietų siūlo ir savo virėjų paslaugas, todėl jeigu ketinate ruošti ir vaišių stalą, tai galite atlikti pasisamdydami ir sodyboje dirbančius virėjus.

Minėtuose kataloguose jūs galite pirtis atsirinkti pagal daugelį kriterijų, tad ieškant tokios vietos, būtinai tuos katalogus apžiūrėkite kuo atidžiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.