Kategorijos

Pižamos ir naktinukai – patogiausi miego drabužiai

seksualus apatiniaiMiegas – tai ypatinga sąmonės būsena, kai ilsisi ne tik kūnas, bet ir protas, kai pailsime po dienos darbų ir rūpesčių. Todėl reikėtų išsirinkti ne tik kokybišką lovą, čiužinį, patalynę, miegamajame sukurti jaukią atmosferą, bet ir pasirūpinti patogiais, iš tvirtų, tačiau švelnių audinių pasiūtais miego drabužėliais. Pižamos ir naktinukai – drabužėliai, kurie kaip ir kelnaitės bei liemenėlės, yra arčiausiai kūno. Kiekviena moteris ir mergina yra individuali, todėl renkasi jai patogiausią aprangą.

Pižamos – vėsiems vakarams?

Šiltos flanelinės ar medvilninės  pižamos labai tinka žiemą, ypač jei namuose vėsiau. Juk taip smagu įsliuogti į šiltą, švelnų apdarą, pasiimti puodelį arbatos ir, įsitaisius jaukioje lovoje, skaityti įdomų romaną. Pižamos nepakeičiamos ir vasarą, tačiau jos, tiesa, siuvamos iš kiek plonesnių audinių. Vasarines pižamytes paprastai sudaro kelnaitės-šortukai ir berankoviai marškinėliai. Tokios pižamytės labai gražios, jaukios, dekoruotos nėrinukais ir kaspinėliais, įvairiais paveikslėliais. Šortukų ir marškinėlių tipo pižamos siuvamos ir iš šilko, viskozės, modalo, bambuko pluošto ir kitų audinių.

Naktinukai tiks kiekvienai

seksualus naktiniaiNaktinukai – labai patogūs miego drabužėliai, kurių įsigysite interneto parduotuvėje www.legavenue.lt. Tik, tiesa, naktinukus geriau rinktis trumpučius, kitaip drabužėlis gali nepatogiai susipainioti, apsivyti apie kojas, suktis ir varžyti judesius. Naktinukų pasirinkimas šiandien ypač gausus: jų galima įsigyti tiek įprastuose turguose, tiek ir interneto parduotuvėse ar specializuotose apatinių drabužėlių krautuvėlėse. Internetu pirkti bene patogiausia, nes užtruksite mažai laiko, naktinukus galėsite išsirinkti atsižvelgdamos į mėgstamą spalvą, modelį, audinį, iš kurio pasiūti drabužėliai ir pan.

Kokybė už priimtiną kainą

Jei norite įsigyti aukštos kokybės, ilgai tarnausiančius naktinukus, taupyti nereikėtų. Kokybiškos prekės paprastai vertos savo kainos ir išvaizdos. Pigūs naktinukai greitai išsitampo, nusiskalbia, praranda spalvą ir formą, be to, suyra jų siūlės, tad miego drabužėlius tenka susiūti arba dar blogiau – adyti. Tokiu atveju pinigai – išmesti į balą. Juk ne veltui sakoma, kad skūpus moka du kartus. El. parduotuvėje www.legavenue.lt gausu įvairių naktinukų – tiek pigesnių, tiek ir brangesnių, parduodamų komplektuose su dailiomis kelnaitėmis. Pasipuošusios tokiais miego drabužiais, tapsite tikromis nakties deivėmis, suviliosiančiomis bet kurį vyriškį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *