Planšetiniai kompiuteriai Asus – šiuolaikinė interneto vartotojų priemonė

Planšetiniai kompiuteriai, dar vadinami planšetėmis arba „tablet“ kompiuteriais, pradėjo populiarėti 2009 – 2010  metais. Šis prietaisas pasižymi nedideliu svoriu ir dažniausiai turi liečiamą ekraną. Plansetiniai kompiuteriai yra gaminami daugelio garsių elektronikos kompanijų tokių kaip Acer, Asus, Dell, Hewlett-Packard, Samsung, Apple ir t.t.  Dėl to šiuose prietaisuose diegiamos skirtingos operacinės sistemos: Android, Linux, Windows, iOS ir kitos.

Pagrindiniai privalumai, kuriuos turi plansetiniai kompiuteriai  Asus

  • Kompaktiškumas. Planšetinis kompiuteris nesunkiai telpa į rankinę ar kuprinę, todėl todėl jį galima su savimi turėti visada. Šis prietaisais ypač išpopuliarėjo jaunimo tarpe – vietoj krūvos sąsiuvinių į pamokas ar paskaitas užtenka atsinešti planšetę.
  • Patogumas. Tablet kompiuteriai suprojektuoti taip, kad būtų patogu įrenginį laikyti viena ranka, o kita jį valdyti. Liečiamas bei „slankiojantis“ ekranas taipogi prideda patogumo.
  • Plansetiniai kompiuteriai yra puiki priemonė elektroninių knygų skaitymui. Nepaisant to, jog elektronines knygas galima skaityti visais kompiuteriais, tikrąjį skaitymo malonumą pajusite tik su planšete.
  • Plansetiniai kompiuteriai Asus turi daugybę funkcijų – naudojantis šiuo įrenginiu patogu naršyti internete, skaityti el. knygas, tikrintis elektroninį paštą, žaisti žaidimus ir atlikti dar daug ką.
  • Galimybė pasirinkti norimą operacinę sistemą. Planšetiniams kompiuteriams operacines sistemas siūlo Android, Linux, Windows, iOS, todėl galite pasirinkti tą sistemą, kurią esate pripratę naudoti asmeniniame kompiuteryje. Taipogi galima išsirinkti OS lietuvių kalba.
  • Prienama kaina. Tablet kompiuterių kaina svyruoja nuo 250 iki 3000 Lt, todėl galite išsirinkti įrenginį pagal Jūsų kišenę ir poreikius.
  • Plansetiniai kompiuteriai Asus pasižymi ilgesniu baterijos veikimo laiku nei nešiojamieji kompiuteriai. Tablet kompiuterių budėjimo laikas nuo 4 iki 10h, priklausomai nuo baterijos talpos ir naudojimo rėžimo.

Taigi planšetiniai kompiuteriai Asus yra moderni priemonė tokioms funkcijoms kaip e-knygų skaitymas, interneto naršymas, elektroninio pašto tikrinimas ar braižymas atlikt. Nešiojamųjų kompiuterių savinkai gali teigti, šias funkcijas galima atlikti ir su kitu kompiuteriu, tačiau pagrindines išvardintas funkcijas su tablet kompiuteriu atlikti kur kas patogiau ir maloniau.  JAV rinkoje plansetiniai kompiuteriai naudojami daugiau nei 30% visų interneto naudotojų, tai dar kart įrodo, kad tai yra vertas dėmesio įrenginys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.