Kategorijos

Plastikiniai langai, jų privalumai

1 . Plastikiniai langai užtikrina aukštą energijos vartojimo efektyvumą.

Plastikinių langų rėmas vaidina lemiamą vaidmenį skatinant energijos suvartojimą ir ekonomišką šilumos izoliaciją. Langai turi geras izoliacines savybes ir taip leidžia sumažinti energijos ir šildymo išlaidas. Šiandien pasyvaus namo langai gali būti pagaminti efektyviai ir ekonomiškai naudojant plastikinio rėmo profilį ir įvairių tipų stiklo paketus. Profiliai gaminami įvairiomis technologijomis siekiant pasiekti kuo didesnį energijos suvartojimo efektyvumą. Renkantis plastikinius langus reikėtu atsižvelgti ir į lango rėmą ir į siūlomus stiklo paketus. Optimalus šių dvejų veiksnių suderinimas užtikriną aukštą kokybę.

2 . Plastikiniai langai turi labai gerą kokybės ir kainos santykį.

Plastikiniai  langai dominuoja aiškiu sąnaudų pranašumu , tiek langų įsigijimo momentu, tiek per visą gyvavimo ciklą. Medienos rėmai  bei aliuminiui rėmai yra maždaug 20-30 % brangesni nei plastikinių langų profiliai. Pasirinkus plastikinius langus per visą tarnavimo laiką, daugiau nei 50 metų, bus užtikrintas aukštas energijos taupymo potencialas ir minimali langų priežiūra.

3 . Plastikinių langų priežiūra.

Aukštos kokybės plastikinius langus yra labai lengva prižiūrėti, nes yra reikalaujama tik minimali priežiūra. Lyginant medinius langus, tai mediniai langai turi būti perdažomi kas  5 metus, bei naudojamos specialios priežiūros priemonės apsaugant nuo atšiaurių oro sąlygų. Šią problemą išsprendžia plastikiniai langai, kurie yra labai atsparus oro sąlygoms ir šviesai. Norėdami išvalyti langų rėmus viskas, ko reikia, tai ploviklis ir vanduo.

4 . Plastikiniai langai yra ypač patvarūs

Šie langai turi ypač ilgą tarnavimo laiką. Aukštos kokybės plastikiniai langai išsiskiria savo atsparumu iškraipymams ir aukšto lygio funkcionalumu. Plastikiniai langai yra puiki investicija, taip pat atsižvelgiant į išlaikymo turto vertę.

5 . Plastikiniai langai išlaiko ekologinį balansą

Plastikiniai langai yra 100 % perdirbami. 40 % visų naftos ir dujų atsargų visame pasaulyje naudojama šildymui ir tiekiant energiją į pastatus , o tik 4 % naudojama gaminti plastikui , iš kurių  tik 1 % naudojamas plastikinių langų gamybai . Taip galima prisidėti ir i prie aplinkos apsaugos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Plastikiniai langai, jų privalumai” komentarų : 1

  1. egis avataras

    Medis yra natūrali ir ilgaamžė medžiaga, ji puikiai deranti įvairių stilių pastatuose. Mediniai langai taupo energiją bei pinigus. Jie taip pat nepasižymi purvo kaupimu nes yra atsparūs elektrostatiniams krūviams. Tokie langai pagyvina pastato dizainą tiek iš išorės, bei suteikia jaukumo iš vidaus. Mediena mažiau plečiasi palyginus su kitomis medžiagomis, naudojamomis langų gamyboje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *