Kategorijos

Plastikinių langų valymo patarimai

Plastikinių langų priežiūrą atlikti lengva ir reikalauja minimaliu laiko sąnaudų. Tačiau kaip ir kiekvieną daiktą, taip ir plastikinius langus reikia tinkamai prižiūrėti. Teisinga plastikinių langų priežiūra užtikrins ilgą lango tarnavimo laiką. Šiame straipsnyje yra išskirtos 8 rekomendacijos, kurias kas tam tikrą laiko tarpą reikia atlikti norint išsaugoti visas lango charakteristikas.  Jei iš čia išvardintų rekomendacijų negalite atlikti ar yra tam tikro funkcionalumo sutrikimų reikėtų kreiptis į langų specialistus, kurie tinkamai pasirūpins plastikinių langų stoviu.

Rekomendacijos plastikinių langų priežiūrai:

1 . Pašalinkite kalkes ir skiedinio dalis. Kai tik įdėjus rėmo profilyje liko skiedinio dalių pasistenkite pašalinti. Tai gali paveikti lango sandarumą ir ilgainiui naudojant blogėti lango funkcionalumas..

Plastikinių langų

2. Vėdinti patalpas. Reikalinga užtikrinti tinkamą ventiliaciją. Patartina vėdinti kelis kartus per dieną. Šaltesnio oro srautas sumažina  santykinė oro drėgmę patalpoje ir sukuria sveikesnį kambario klimatą. Vėdinant gyvenamąsias patalpas kelis kartus per dieną, nuo įvairių problemų. Kai santykinė oro drėgmė daugiau kaip 60% gali rastis pelėsiai.
Plastikinių langų
3.  Nenaudokite šarminių skysčių. Plastikinių langų priežiūrai nenaudokite šarminių skysčių. Valant reikėtų rinktis paprastas švelnias priemones, kurios negalėtų pakenkti langui. Taip užtikrinsite ilgą langų tarnavimo laiką, be pašalinių pakitimų.
Plastikinių langų
4 . Reguliarus valymas. Rekomenduotinas reguliarus valymas iš išorės.  Žiedadulkės, įvairios dervos ir kitos dalelės gali kenkti langui ir tinkamai nepraleisti saulės spindulių ar šviesos. Taip prarasite naturaliai gaunamą naudą.
Plastikinių langų
5 . Detalių sutepimas. Sutepkite detalės  bent kartą per metus siekiant užtikrinti lengvesnę lango funkcionavimo. Esant tam tikriems funkciniams sutrikimams reikėtų kreiptis į meistrą.
Plastikinių langų
6 . Prižiūrėkite rankenas. Visada pritvirtinti atsilaisvinusius rankenas. Tam atlikti reikėtų rasti varžtus po rankenos dangteliu ir sukdami jį iš vertikalios į horizontalią padėtį.
Plastikinių langų
7 . Tarpinių priežiūra. Rūpinkitės lango tarpinėmis. Benį du kartus per metus reikėtų jas tinkamai nuvalyti ir sutepti, kad lango tarpinės išlaikytų reikiamą minkštumą ir užtikrintų optimalų lango sandarumą.
Plastikinių langų
8 . Valykite lango drenažo angas. Rekomenduotina tinkamai išvalyti lango drenažo angas.
Plastikinių langų

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *