Kategorijos

Plastinė krūtų operacija: populiarumas ir priežastys

Nors plastinės operacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje dažnai pašiepiamos, tačiau jų populiarumas nuo to tikrai nemažėja. Vis daugiau žmonių pasirenka negyventi su kompleksais dėl išvaizdos ir pasiryžta ką nors keisti. Tai, žinoma, tikrai nėra blogai, ypač dėl to, jog žmonės pradeda savimi labiau pasitikėti, gyventi pilnavertiškesnį gyvenimą. Kompleksai gali labai kenkti psichologiškai, tad tikrai neverta kentėti diskomforto. Į visus klausimus visuomet gali atsakyti https://www.plastikoschirurgas.lt, kuris visuomet padės suprasti kokių rezultatų galima tikėtis iš pasirinktos operacijos. Krūtų operacija yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje – sužinokite kodėl ją taip dažnai renkasi moterys.

Daugelis plastikos chirurgų įsitikinę, jog greitu metu krūtų operacijos populiarumas tikrai nemažės ir, galimai, išliks toks populiarus visuomet. Moterims krūtinė yra moteriškumo simbolis, todėl jos visuomet nori ją paryškinti, pabrėžti, puoselėti. Krūtų forma linkusi kisti dėl daugelio veiksnių, todėl tiek senėjimas, tiek gimdymas, svorio numetimas ar priaugimas turi tam įtakos. Taigi, visi šie veiksniai skatina moteris ryžtis operacijai. Kartais genai taip pat nebūna dosnūs ir moterys jau nuo labai jauno amžiaus svajoja apie dailią krūtinę, todėl mažai tikėtina, jog kada nors ši operacija gali tapti nepopuliari.

Dėl krūtinės korekcijos dažniausiai kreipiamasi dvejais atvejais. Vienas iš jų yra krūtų didinimas implantais, kai norisi didesnės, labiau pastebimos krūtinės. Kitu atveju kreipiasi moterys, kurios nori padailinti krūtine, kuri prarado formą po gimdymo ar svorio numetimo. Pirmuoju atveju dažniausiai kreipiasi jaunos moterys, kurios genetiškai neturi didelės krūtinės, o antruoju atveju kreiptis paskatina krūtų nukarimas. Kai krūtys būna nukarusios, atliekamas jų pakėlimas ir pasirinktai dedami implantai arba ne. Taip pat ne itin populiari, tačiau pasitaikanti operacija yra ir krūtų mažinimas. Dideles krūtis turinčios moterys kartais pavargsta nuo nugaros skausmų, prastos savijautos, netinkančių rūbų. Kai kuriais atvejais kreipiamasi ir tuomet, kai krūtys būna asimetriškos, nevienodos ir norima, jog jos būtų vienodos. Na, o pati sudėtingiausia, su krūtimis susijusi operacija yra jų atstatymas po onkologinės ligos, kai viena arba abi krūtys yra pašalintos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *