Kategorijos

Plaukti baidarėmis ne tik smagu, bet ir naudinga

baidare150x150Plaukiantys baidarėmis puikiai žino, koks tai smagus užsiėmimas. Tačiau galima įžvelgti ne tik gerai praleistą laiką, bet kartu ir kur kas daugiau naudos. Ką jau bekalbėti apie poilsį.

Poilsis gamtoje

Poilsis gamtoje yra priežastis numeris vienas, kodėl baidarių nuoma tokia populiari Lietuvoje. Gamtoje gaunama daug gryno oro, pailsima nuo triukšmo, galima pasisemti idėjų, apsivalyti savo mintis, susitikti su laukinės gamtos gyventojais, nuo pačių mažiausių iki retai sutinkamų, tačiau didingų.

Sveikata ir aktyvumas

Būti gamtoje yra sveika. Tačiau plaukiant baidarėmis sveikatos dar daugiau, nes dėl fizinio krūvio, net ir menko, kvėpuojama giliau, geriau prasivalo kvėpavimo takai. Pasirinkus aktyvesnio irklavimo reikalaujančią upę tuo pačiu ir pasportuosite, tad ne tik pravalysite savo mintis, gausite šviežio ir švaraus oro į plaučius, bet ir sustiprinsite raumenis.

Baidarės padeda numesti svorio

Jau ne viena dailiosios lyties atstovė pastebėjo, kad dažnesnis plaukiojimas baidarėmis padeda per vasarą atsikratyti papildomo svorio, ypač nuo pilvo srities. Nenuostabu, plaukiant baidarėmis būtina irkluoti (bent vienam ekipažo nariui), o irkluojant puikiai dirba pilvo raumenys, ne tik rankos. Žinoma, nuo plaukimo baidarėmis Nerimi porą valandų tikrai nenukris Jūsų kilogramai, tačiau tai gali būti pirmas žingsnis siekiant rezultato.

Kaip matote, baidarių nuoma iš tiesų turi savo privalumų, kurie yra naudingi šia pramoga besimėgaujantiems žmonėms. Jei dar niekada nesate plaukę baidarėmis – pats laikas dabar tai išmėginti, šis sezonas turėtų būti puikiai tam tinkamas! Galimybę išmėginti Jums siūlo baidares.lt komanda.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *