Plaukų šalinimas lazeriu

plauku salinimas lazeriuKo gero daug žmonių turi nepageidaujamų plaukų tam tikrose kūno vietose, bet dėl to jie neturėtų nerimauti, nes dabar privačios klinikos siūlo įvairias plaukų šalinimo procedūras, kurios prieinamos beveik kiekvienam dirbančiam žmogui. Plaukų šalinimas lazeriu – bene efektyviausia procedūra, kuri garantuoja nežymų plaukų ataugimą. Žinoma, dažniausiai po procedūros plaukai daug kam nebeatauga, nes šios technologijos dėka, pats plauko šaknis taip pat yra visiškai sunaikinamas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad kartais tokios procedūros turi būti atliekamos tik po tam tikro laikotarpio, ir aišku – ne visi gali pasinaudoti šia procedūra.

Plaukų šalinimo procedūra pasinaudoti negali tik tie žmonės, kurie serga odos ligomis. Tai reiškia, kad jeigu jūsų oda yra itin jautri ultravioletiniams spinduliams, tai ko gero ši procedūra galėtų sukelti tam tikras komplikacijas. Būtent todėl specialistas nerekomenduos jums šios procedūros. Odos dirginimą sukeliantys spinduliai dažniausiai yra ilgalaikiai, todėl ši procedūra ir neatliekama šiems žmonėms. Žinoma, jeigu jūsų oda buvo sudirginta dėl kažkokių aplinkybių, tai tikėtina, kad jai atsigavus, jūs galėsite šia procedūra pasinaudoti lygiai taip pat kaip ir visi kiti žmonės.

Besidomintiems plaukų šalinimo galimybėmis, reikia paminėti tai, kad jie šalinami praktiškai nuo visų kūno vietų. Ypač dažnai pasitaiko moterų, kurios nori atsikratyti plaukų nuo pažastų. Tokiais atvejais nebelieka buitinių procedūrų – moterims nebereikia laiko skirti pažastų skutimui, tuo labiau – nebereikia leisti pinigų skutimosi ar depiliavimosi priemonėms. Reikėtų išskirti tai, kad kuo didesnį plotą norėsite apsaugoti nuo plaukų augimo, tuo procedūra gali būti brangesnė. Pavyzdžiui, jeigu šalinsite plaukus nuo pažastų, tai logiška, kad procedūra bus pigesnė nei šalinant plaukus tarkime – nuo krūtinės.

Kiekviena tokio tipo procedūra gali būti atliekama tik profesionalaus specialisto. Tai reiškia, kad plaukų šalinimą lazeriu gali atlikti tik licenciją turintis gydytojas – dermatologas. Visi kiti specialistai, kurie neturi licencijų, tokių procedūrų negali atlikti, tuo labiau, kad viskas daroma tik klinikose, kurios veikimui turi reikiamas licencijas, išduotas tam tikrų valstybinių institucijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.