Pliušinis meškinas – puiki slėptuvė

Žmonių išradingumui ir išmonei ribų tiesiog nėra. Kai reikia kaip nors išsisukti iš nemalonios situacijos, pasireiškia mūsų sugebėjimas improvizuoti. Šįkart pakalbėsiu apie vieną išmoningą pliušinių meškinų panaudojimo būdą. Nepatikėsite, bet pliušinis meškinas gali būti puiki slėptuvė.

Beveik kiekvienas didelis pliušinis meškinas yra įvilktas į ,,drabužį“, kitaip sakant, tokį dičkį, norėdami, išplauti, galime lengvai išimti vidinius vatos ar kitos medžiagos slunksnius ir nesibaimindami jį skalbti pačių paprasčiausioje drabužių skalbyklėje. Aišku, yra tokių meškinų, kurie be tokio apdaro, juos taip lengvai neišskalbsi, tenka nešti į specialias drabužių ir kitų daiktų valyklas. Bet šįkart pakalbėkime būtent apie pirmuosius pliušinius meškinus. Taigi, atsegę tokio meškino užtrauktuką (paprastai jis būna meškino nugaroje), galime jame kai ką paslėpti.

dideli meskinai

Reikia patarimo, kas tai galėtų būti? Prašom. Visų pirma, pinigai. Įsivaizduokime, kad į jūsų namus įsiveržia plėšikai. Ką jie vogtų? Aišku, griebtų kokį kompiuterį, televizorių, papuošalus, kokius nors brangesnius daiktus, nes juk jiems reikia veikti žaibiškai, kad niekas nepričiuptų. Jie tikrai negriebs meškino, jaukiai pasodinto ant knygų lentynos, ant palangės ar kampe po senovine palme. Taigi į meškiną galima sudėti vertingesnius papuošalus arba netgi ir pinigus, nors dabar daugiausia visgi juos laikome banke, bet kartais turime susikaupę grynųjų, tad gal ir neblogai juos būtų paslėpti. Nekaltas besišypsantis meškinas tikrai neišduos mūsų paslapties ir pinigai, papuošalai ar ką mes ten beįdėtume bus saugūs.

Aišku, niekas negalvoja apie tai, kad vagys ir plėšikai puls jų namus, bet meškinas gali saugoti ne tik materialiai brangius daiktus, pliušinis meškinas gali būti ir tik mums brangių asmeninių daiktų slėptuvė. Pavyzdžiui, rašote asmeninį dienoraštį, bet nenorite, kad kas nors iš namiškių jį radę perskaitytų. Taigi jį galime saugiai paslėpti savo pliušiniame žaisle. Meškinas kaip įprasta sėdės mūsų kambaryje, visiems šypsosis savo žavinga šypsena ir spindinčiomis akutėmis, bet kartu saugos ir mūsų paslaptis. Taigi pliušninis meškinas – gerasis ir patikimasis paslapčių saugotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.