Polo marškinėliai

Polo marskineliaiVasarą ar išvykus į šiltus kraštus ir norint atrodyti stilingai, bene geriausia išeitis yra polo marškinėliai. Juos dar XIXa. pabaigoje pamėgo aukštuomenė, o vėliau, tobulėjant drabužių gamybos technologijoms, jie tapo prieinami ir paprastam vartotojui.

Polo marškinėliai vis dar yra puošnumo ir prabangos ženklas, todėl su jais atrodote stilingai, jaučiatės patogiai ir traukiate aplinkinių dėmesį. Yra labai daug garsių firmų, kurios gamina tik polo marškinėlius, nes jų paklausa tik auga. Toks apdaras gerai dera prie bet kokios aprangos, nuo formalesnės iki paplūdimio stiliaus. Universalumas išvaizdoje ir praktikoje traukia žmones prie būtent šito tipo rūbų ir jie niekad nelieka nusivylę.

Polo marškinėliai yra reguliarių, šiek tiek aptemptų marškinių kirpimo rūbas, trumpomis rankovėmis. Jų išskirtinis bruožas – viena arba kelios sagos prie kaklo, kurias galima atsisegti arba užsisegti, priklausomai nuo progos bei oro sąlygų. Norint rasti tinkamus polo marškinėlius, per daug sukti galvą nėra būtina. Tiesiog pasirinkite patinkantį dizainą ir suraskite savo dydį. Kaip ir įprasti rūbai, šio tipo marškinėliai dažniausiai klasifikuojami į S,M,L ir XL dydžius, bet žymėjimas gali skirtis, priklausomai nuo gamintojo.

Tokie rūbai pasižymi ilgaamžiškumu ir tuo, jog net praėjus keletui metų jie tikrai nebus išėję iš mados. Tiek neutralūs, tiek spalvingi ir raštais išmarginti marškinėliai, tinkamai priderinus atrodys labai stilingai ir šauniai. Geriausia yra tai, jog juos galėsite vilktis beveik bet kokia proga, nes juos galite nešioti ir kaip viršutinius, ir kaip apatinį rūbą. Dėl skalbimo ir priežiūros, reikia skaityti etiketę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.