Popieriniai maišeliai pakavimui neturėtų būti naudojami “be nieko”

popieriniai maiseliaiInternetinių parduotuvių savininkams dabar patariama atidžiau pakuoti prekes – jos nebus saugojamos iš vidaus naudojant prastos kokybės medžiagas. Kurjerių tarnybos bei pašto skyriai nurodo, kad jie neatsako už tai, jeigu siunta gavėjui įteikta su vidiniais pažeidimais. Dėl šios priežastis akcentuojama, kad popieriniai maišeliai dabar turėtų būti naudojami su tam tikromis apsauginėmis priemonėmis. Geriausia būtų popierinius maišelius naudoti kartu su lipnia juosta ar specialiu polietilenu – tai apsaugos siuntą iš išorės. Bet, vidaus apsaugai siūloma pasitelkti tokias apsaugines medžiagas kaip – burbulinis popierius, polistirolas. Apsauginės pakavimui skirtos medžiagos yra būtinos, nes popieriniai maišeliai niekaip nepasaugos siuntos tiek nuo išorinių, tiek ir vidinių pažeidimų.

Visi popieriniai maišeliai turi būti pasirenkami ne tik pagal kokybę, bet ir pagal dydžius.

Verta akcentuoti, kad dauguma pardavėjų klysta galvodami, kad į standartinio dydžio popierinius maišelius galima pakuoti viską. Reikia rinktis tik tokius maišelius, kurie nebūtų per maži siuntai įpakuoti. Matote, kuo mažesnis maišelis, tuo didesnė tikimybė, kad jis įplyš gabenimo metu. Tam siūloma įsigyti minėtą juostą ar pakavimui skirtą polietileną. Geriausia būtų nenaudoti tokių maišelių, kurie akivaizdu, jog būtų per daug maži. Visi maišeliai turi būti pasirenkami juos pritaikant prie siuntų dydžių, nes juk nenorėtumėte vėliau priimti tų prekių atgal?

Taipogi verta žinoti, kad visus tokius popierinius maišelius dabar siūlo specializuotos pakavimo medžiagų parduotuvės internete. Jose galima rasti didžiausią jų pasirinkimą ir kalba eina ne tik apie mažiausias kainas.

Pakavimo medžiagų el. parduotuvės siūlo geriausias kainas, tačiau taip pat jos gali pasiūlyti ir didesnį asortimentą.

Tokiose el. parduotuvėse siūlomi ne tik popieriniai maišeliai – jose galima rasti ir visas kitas pakavimui skirtas medžiagas bei priemones. Tokiose vietose įprastai siūloma įsigyti viską kas susiję su siuntų bei didelių krovinių paruošimu. Ten medžiagų kainos priklauso ir nuo to, kokiais kiekiais jos bus perkamos. Jeigu pirksite jų daug, tai logiška, kad ir kainos bus mažesnės. Žinoma, tokias pakavimo medžiagų el. parduotuves turėtumėte rinktis tik gerai įvertinę jų patikimumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.