Popieriniai rankšluosčiai ir kitos higienos prekės

set of toilet paper on wooden background
Photo by Vlada Karpovich on Pexels.com

Popieriniai rankšluosčiai paplitę visame pasaulyje, daug jų sunaudojama ir Lietuvoje, rankoms nusausinti, indams, langams, stalviršiams valyti. Šio produkto populiarumą tikriausiai lėmė praktiškumas – rankas nuvalyti užtrunka vos keletą minučių, o valant paviršius ar veidrodžius rankšluosčio nereikia plauti, skirtingai nei medvilninių šluosčių. Žinoma, popierinių rankšluosčių naudojimas įtakoja milžinišką atliekų kiekį, kuris surenkamas degalinių, parduotuvių, prekybos centrų tualetuose.

Ar popierinių rankšluosčių naudojimas skatina ekologiją?

Iš vienos pusės, popieriniai rankšluosčiai dažniausiai gaminami iš perdirbto popieriaus, todėl gamyba nereikalauja naujų žaliavų. Kita vertus, popieriaus perdirbimas yra aplinką teršiantis procesas. Skaičiuojama, kad vienam popieriaus ritiniui pagaminti į orą išmetama 10 g anglies dioksido, o tam, kad rankas nusivalytų 1000 žmonių, sunaudojama daugiau nei 1 ritinys, kurio gamybos metu į orą patenka 13 g anglies dioksido.

Ekologijos šalininkai pataria vietoje popierinių rankšluosčių tualetuose rankoms džiovinti naudoti vėjelį.

Popieriniai rankšluosčiai palengvina buities darbus

Nors tai nėra labai ekologiška higienos priemonė, tačiau daugelis ją mėgstame dėl praktinių savybių. Popieriniai rankšluosčiai ypač praverčia biuruose ar kitose darbo patalpose, nes jais greitai galima pavalyti išpiltą kavą, iššluostyti panaudotą puodelį. Darbe kavos pertraukėlės būna trumpos, todėl nė vienas kolega nenorėtų pasibaigus jai skalbti panaudotas medžiagines šluostes.

Įsigykite įvairių higienos prekių biuro virtuvei

Įvairių higienos prekių, popierinių rankšluosčių galite įsigyti „Eurobiuras“ kanceliarinių prekių parduotuvėse. Jose rasite ir visus biuro reikmenis, mokyklines prekes, verslo dovanas, konferencijų įrangą. Taigi, užsukę į „Eurobiuras“, galėsite išsirinkti visas priemones, reikalingas sklandžiai biuro veiklai, o kartu nusipirksite virtuvėje ir tualete naudojamas prekes.

Kanceliarinės priemonės, popieriniai rankšluosčiai ir higienos reikmenys jums gali būti atsiųsti internetu. Prekes reikėtų užsakyti internetinėje parduotuvėje eurobiuras.lt. Perkant internetu produktai pristatomi per 3 dienas jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią „Eurobiuras“ parduotuvę.

„Eurobiuras“ parduotuvių tinklas Lietuvoje

Parduotuvių adresai:

  • Savanorių pr. 176 / Račių g. 1, Vilnius;
  • Chemijos g. 17a, Kaunas;
  • Priestočio g. 1a, Klaipėda;
  • Respublikos g. 21, Panevėžys;
  • Tilžės g. 82a, Šiauliai;
  • J. Tumo-Vaižganto g. 124, Tauragė;
  • Vasario 16 g. 21, Gargždai;
  • Vytauto Didžiojo g. 3a, Jurbarkas;
  • Basanavičiaus g. 6, Šilalė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.