Populiariausios ilgalaikės kontraceptinės priemonės

kontraceptines priemonesIlgalaikės kontraceptinis priemonės yra vis labiau mėgstamos žmonių iš viso pasaulio – jos nereikalauja didelės priežiūros bei nuo apvaisinimo saugo ilgą laiką, kas yra labai patogu. Būtent apie populiariausius tokios kontracepcijos būdus šiandien ir kalbėsime.

Sterilizacija
Sterilizacija yra drastiška kontraceptinė priemonė, kuria naudojantis galimybės vėl būti vaisingam gali ir nebelikti. Vis dėlto, jei žmogus yra šimtu procentų įsitikinęs, kad ateityje atžalų susilaukti nenorės, sterilizacija yra tiesiog tobulas pasirinkimas – ši operacija yra ganėtinai nesunki, o ją atlikus daugiau nebereikės jokios papildomos apsaugos nuo apvaisinimo, kas ir lemia visame pasaulyje vyraujantį šio kontracepcijos tipo populiarumą.

Gimdos implantas
Gimdos implantas – tai moterims skirtas kontracepcijos būdas. Implantavimo procedūros metu į moters gimdą yra implantuojamas specialus implantas, kurio efektyvumas dažniausiai siekia nuo 3 iki 5 metų, priklausomai nuo konkretaus gimdos implanto tipo. Tokie implantai yra išties labai patogūs, kadangi nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Privalumu galime laikyti ir tai, jog praėjus gimdos implanto naudojimo laikotarpiui, vaisingumas moteriai vėl grįžta, kas neatima iš moters galimybės po keleto metų nuo gimdos implanto naudojimo pradžios persigalvoti bei vis dėlto nuspręsti susilaukti atžalų.

Kontraceptinis implantas
Kontraceptinis implantas – tai hormonų išleidimo į moters organizmą paremtas kontracepcijos būdas. Kontraceptinis implantas yra implantuojamas po oda – dažniausiai ties moters dilbiu, bei ten gali būti iki keleto metų. Vis dėlto, tai nereiškia, jog visą šį laiką būtina naudoti kontraceptinį implantą – moteriai persigalvojus dėl noro apsisaugoti nuo nėštumo, tokį implantą galima išimti bet kuriuo metu, kas leidžia kontraceptinį implantą viena iš labiausiai dėmesio vertų ilgalaikių kontraceptinių priemonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.