Kategorijos

Porų fotosesija

Poros fotosesija – puiki proga dar geriau pažinti vienas kitą, praleisti laisvalaikį kartu ir gauti unikalių nuotraukų. Ar turite bendrų nuotraukų su savo mylimu žmogumi? Jei ne – ši fotosesijos rūšis kaip tik Jums. Aptarkime keletą idėjų apie porų fotosesiją ir jos eigą.

Standartinė poros fotosesija

Jums nėra svarbu kokia fotosesijos istorija ar aplinka sups šią porų fotosesiją. Svarbiausia tik tai, kad fotosesija vyksta su artimu žmogumi. Šios fotosesijos nuotraukos bus laikomos prie darbo stalo ar piniginėje, kad visada prisimintumėt jį. Šiai fotosesijai nėra svarbi vieta ar apranga. Apsirenkite kasdieniškai ir patogiai, kad gerai jaustumėtės, taip nuotraukose bus geresnė nuotaika, nes jausitės laisviau.

Poros pažintis

Ar atsimenate pirmąjį Jūsų susitikimą, pirmąją pažintį, bučinį. Visa tai patirti iš naujo bus neapsakomai malonu, po porų fotosesijos liks gražūs prisiminimai, o vėliau apie juos primins nuotraukos, kurios galės Jus lydėti kiekvieną dieną. Fotosesijos vietai galima pasirinkti tą pačią vietą kur susipažinote, atkartoti pažinties scenarijų, taip nuotraukos bus sutapatinamos su Jūsų tikrąja pirmąją pažintimi.

Poros piršlybos

Pažinus partnerį geriau, neapsieinama be vestuvių, o kokios vestuvės be pasipiršimo. Šiomis dienomis pasipiršimai būna labai įvairūs ir originalūs, visi kupini naujų idėjų ir šiltų jausmų. O kaip ši šventė gali praeiti be kokybiškų nuotraukų. Geras emocijas norėtumėte prisiminti visą likusį gyvenimą, nes piršlybos būna tik kartą gyvenime. Aš pažadu užfiksuoti Jūsų pačias šilčiausias emocijas pasipiršimo metu.

Nebūtina naudotis šiomis gairėmis, nes tai tik keletas sumanymų, kas gali būti vykdoma per poros fotosesiją. Visi mes esame skirtingi ir elgtis šabloniškai nenorime. Jūsų porų fotosesija yra skirta tik Jums ir Jūsų idėjoms. Siūlykite savo idėjas ir jos bus įgyvendintos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *