Postatybinis valymas: kad nauji namai pasitiktų švara

Statybos baigtos, jau galėsite daryti apdailą, pirkti baldus ir jaukiai įsikurti. Tačiau yra dar vienas BET! Po statybų liko didžiulė krūva šiukšlių ir dulkių. Ir mes nepatariame jų valyti patiems! Pateikiame kelias priežastis, kodėl postatybinis valymas turėtų būti atliktas specialistų.

 

Visos valymo paslaugos Panevėžyje ir Vilniuje teikiamos įmonės „Tavo švara“. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Užtikrinta kokybė

Postatybinis valymas specialistų bus atliekamas su specialiomis valymo mašinomis, įrankiais, tam skirtomis šluotomis ir šluostėmis. Profesionalūs valytojai žino, kaip valant nesubraižyti skirtingų dangų, kokią chemiją galima naudoti, valant skirtingus paviršius.
Beje, aukštai esančių langų, palangių postatybinis valymas atliekamas pasitelkus specialią kėlimo techniką. Esant poreikiui valymo darbus atlieka įmonės pasamdyti aukštalipiai.

 

Sutaupysite laiko

Įmonės „Tavo švara“ teikiamos valymo paslaugos Panevėžyje ir Vilniuje atliekamos ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Tol, kol jūs dirbsite ar ilsėsitės ir smagiai leisite laiką su šeima, specialistai atliks darbus. Jums nereikės valyti vakarais po darbo ar „aukoti“ savaitgalių – už jus tą padarys darbą išmanantys valytojai.
Valymo įmonė taip pat specialia mašina pasirūpins šiukšlių išvežimu, dėl kurio jums tektų sugaišti bent gerą pusdienį.

 

Nereikės pirkti specialių valymo priemonių

Su indų plovikliu postatybinių dulkių nesurinksite, tam reikia specialių cheminių priemonių. Įmonė „Tavo švara“ (valymo paslaugos Panevėžyje, valymo paslaugos Vilniuje, postatybinis valymas ir kitos valymo paslaugos) turi sukaupusi ilgą valymo paslaugų patirtį. Specialistai naudoja tik kokybiškas, patikrintas ir saugias valymo priemones.

 

Postatybinis valymas tai:

• statybinių dulkių, kalkių nuvalymas nuo visų paviršių;
• patalpų išsiurbimas specialiu siurbliu;
• vonios, tualeto, virtuvės kokybiškas išvalymas;
• langų valymas iš abiejų pusių;
• statybinių atliekų išvežimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.