Kategorijos

Power bank 20000mah funkcijos

Keliaujant, einant į mokyklą ar darbą telefonas gali netikėtai išsikrauti. Tokiu atveju neįkainojamas įrenginys yra maitinimo bankas, kuris greitai leis mums „prikelti įrenginį gyvenimui“ ir vėl užmegzti ryšį su kitais.

Kas yra galios power bankas?

Nešiojamas energijos šaltinis, mobilusis įkroviklis ar power bankas – nepriklausomai nuo vartojamo termino, tai įrenginys, leidžiantis bet kur pasiekti išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar kitų įrenginių įkrovimui reikalingą energiją. Išorinė, nešiojama baterija yra idealus sprendimas situacijose, kai neturime kito energijos šaltinio ir reikia krauti telefoną, fotoaparatą ar kitą įrangą. Dėl šios priežasties jis dažniausiai naudojamas išvykose, susitikimų lauke ar kitų išvykų gamtoje metu.

Paprastai power banke yra keitiklis, kurio užduotis yra padidinti elementų įtampą iki tokio lygio, kuris reikalingas įrenginiui įkrauti naudojant USB kabelį (t. y. 5 V). Kai kuriuose modeliuose gamintojai siūlo vadinamuosius greito įkrovimo modulis, o tai reiškia, kad jo viduje yra keitiklis, generuojantis 9 V įtampą. Jo reikšmė svarbi, nes ji informuoja vartotoją, kiek įkrovimų atlaikys maitinimo blokas, pvz., kurio talpa 20 000 mAh.

Kiek įkrovimų užteks su power bank 20000 mAh?

Tiesą sakant, įkrovimų skaičius, kuriam pakanka 20 000 mAh talpos maitinimo bloko, labai priklauso nuo pasirinkto modelio. Teoriškai galima daryti prielaidą, kad turint kelis modelius su identiškomis galimybėmis, tarnavimo laikas bus toks pat ilgas. Tačiau tiesa ta, kad priklausomai nuo gamintojo, maksimalus atskirų įrenginių prijungimo prie maitinimo bloko ilgis gali labai skirtis.

Viena vertus, 20 000 mAh talpos modelis mūsų išmaniojo telefono bateriją iki 100% turėtų užpildyti bent 2–3 kartus, tačiau ši eksploatavimo trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, net nuo aplinkos temperatūros.

Maitinimo blokas 20000 mAh su PD technologija.

Tarp visų galimų funkcijų, kurias gamintojai įtraukia į maitinimo blokus, dėmesio nusipelno ir Power Delivery parinktis. Tai modernus įkrovimo standartas, leidžiantis per USB-C jungtį perduoti didelę galią, siekiančią iki 100 W. Tai leidžia pagerinti baterijos būklę ne tik tradiciniuose įrenginiuose, tokiuose kaip išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, bet ir taip pat nešiojamuose kompiuteriuose ar skaitmeniniuose fotoaparatuose. Svarbiausia, kad šis sprendimas leidžia vartotojui tiksliai nustatyti prijungto įrenginio įkrovimo galią. Dėl viso to PD funkcija taip dažnai pasirenkama tarp visų galios bankuose esančių.

Maitinimo blokas 20000 mAh su saulės baterija.

Nors daugelis žmonių gali nustebti, rinkoje taip pat galite rasti energijos bankų su saulės kolektoriumi. Jų veikimas yra identiškas tradicinių baterijų – semdamos energiją iš saulės šviesos, jos vėliau ją paverčia šaltiniu, reikalingu elektroniniams prietaisams įkrauti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *