Kategorijos

Pradedant verslą – būtinos užduotys

Parduodamos patalposGalbūt pastebėjote, kad pastaruoju metu labai sparčiai duris atveria vis daugiau naujų verslų. Jei šią situaciją lygintume su buvusia prieš dešimt ar penkiolika metų – matytume akivaizdžius skirtumus. Tai rodo, kad žmonės tampa atviresni naujovėms ir nebijo išbandyti savo jėgas verslo pasaulyje. Be to, tai taip pat parodo, kad matoma daugiau perspektyvų, kuriomis tereikia pasinaudoti. Kita vertus, nesupraskite klaidingai, tai tikrai nereiškia, kad verslą vystyti yra labai paprasta ir nesudėtinga. Tai kompleksinė sritis, kuriai didelės įtakos turi daugybė skirtingų veiksnių, todėl nusprendus įkurti nuosavą verslą, reikėtų kaip įmanoma geriau ir optimaliau pasirūpinti kiekviena iš jų. Būtent todėl verta įvardinti bent kelis kiekvienam verslui būdingus aspektus.

Taigi, jei ruošiatės žengti į platesnius verslo vandenis ir savo potencialiems klientams bei verslo partneriams sukurti palankesnį įspūdį, turėtumėte nuspręsti, kokią juridinę formą pasirinkti. Žinoma, visuomet galite kreiptis dėl individualios veiklos pažymos išdavimo, tačiau toks verslo vystymo modelis kai kuriems vartotojams atrodo nepriimtinas, todėl vertėtų pagalvoti apie įmonės steigimą. Kai atliksite šią užduotį, prieš jus lauks dar daugiau būtinų darbų.

Vienas iš minėtų darbų bus komercinių patalpų radimas. Jei peržvelgsite internetinius nekilnojamojo turto skelbimus, akimirksniu pastebėsite, kad šiandien parduodamos patalpos (didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir ypač Vilniuje) pasižymi nemenkomis kainomis. Be abejo, jei tikite savo verslo ateitimi ir turite labai daug apyvartinių lėšų, tuomet NT objekto įsigijimas jums neturėtų sukelti jokių papildomų nepatogumų, tačiau jei finansai, kuriuos turite, yra pakankamai riboti – komercinių patalpų nuoma Vilniuje ar kitame mieste būtų kur kas palankesnis pasirinkimas.

Išsinuomoję komercines patalpas, pasirūpinkite ir tinkamu jų įrengimu. Tam gali prireikti šiokių tokių papildomų investicijų, tačiau galite būti tikri, kad šių užduočių atlikimas bus tiesiogiai susijęs ir su jūsų potencialių klientų požiūrio į jūsų vykdomą veiklą formavimu. Visuomet turėtumėte stengtis kaip įmanoma labiau įtikti savo klientams ir pasirūpinti, kad jūsų klientų aptarnavimas būtų paties aukščiausio lygio.

Be abejo, nereikia pamiršti ir kitų svarbių veiksnių, tokių kaip įmonės buhalterija, finansų valdymas, reprezentacinis internetinis tinklalapis, reklamos kampanija, reikiamų darbuotojų samdymas ir kt. Visi šie veiksniai yra labai svarbūs, jei norite, kad jūsų verslas sistemingai judėtų į priekį ir taptų pagrindiniu jūsų pragyvenimo šaltiniu. Ir nepaisant to, kad pradžioje nemaža dalis verslo savininkų siekia kaip įmanoma daugiau sutaupyti, apkarpant savo išlaidas ir tokiu būdu aukojant verslo našumą – tokios klaidos daryti nereikėtų. Turite sudaryti būtiniausių darbų sąrašą ir niekada nuo jo nenukrypti. Kuo daugiau dėmesio skirsite minėtoms sritims, tuo geresnius rezultatus galėsite pasiekti. Taupyti tam, kas turi įtakos jūsų verslo sėkmei, jokiu būdu niekuomet nerekomenduojama, todėl elkitės racionaliai ir apgalvotai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *