Kategorijos

Praha – dalykai, kurių nežinojai

Praha yra Čekijos Respublikos sostinė. Tai vienas lankomiausių miestų Rytų Europoje ir vienas gražiausių pasaulyje.

1. Čekijos Respublikoje gyvena 10,5 milijono žmonių, tai yra tik maždaug pusė Niujorko gyventojų.

2. Prahoje yra daugiau nei 120 muziejų, įskaitant muziejus, skirtus gamtos istorijai, mokslui, šiuolaikiniam menui ir architektūrai ir dar daugiau!

3. Praha buvo apgyvendinta jau maždaug 1200 metų ir per tą laikotarpį ji buvo daugelio skirtingų imperijų dalis – nuo Romos imperijos iki Austrijos-Vengrijos imperijos iki nacistinės Vokietijos iki šiandieninės Europos Sąjungos!

4. Čekija yra šalis, turinti dvi oficialias kalbas: čekų ir slovakų, tačiau šalyje yra ir kitų kalbų, kuriomis kalba mažumos (įskaitant romų).

Praha - dalykai, kurių nežinojai

Įvadas: kuo Praha tokia unikali?

Praha yra Čekijos Respublikos sostinė ir vienas gražiausių Europos miestų. Ji turi turtingą istoriją ir kultūrą, siekiančią XII a.

Praha garsėja savo grožiu, kultūra ir istorija. Miestas siūlo lankytojams daug įvairių dalykų, kuriuos galima nuveikti su daugiau nei 1000 pastatų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo objektus. Nuo muziejų iki pramogų lauke – Prahoje yra kuo mėgautis kiekvienas.

Praha – Vidurio Europos inovacijų centras

Centrinės Europos inovacijų centras (CEIC) yra automobilių pramonės tyrimų ir plėtros centras Bukarešte, Rumunijoje. Ją 2016 metais įkūrė Rumunijos didelių infrastruktūrų plėtros agentūros Automobilių pramonės plėtros centras, o šiuo metu priklauso jos dukterinei įmonei Automobilių pramonės plėtros centras. Pagrindinis CEIC tikslas – skatinti inovacijas automobilių pramonėje vykdant mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą, kuri apima produktų inžineriją, projektavimą ir gamybą bei bandymus.

  1. CEIC užmezgė partnerystę su kitomis įmonėmis, kurios specializuojasi įvairiuose automobilių inžinerijos aspektuose, pvz., jėgos pavaros sistemose ir lengvosiose konstrukcijose.
  2. CEIC taip pat teikia paslaugas automobilių gamintojams, tokiems kaip „Volkswagen Group Romania“, „Ford Motor Company Romania“ ir „Renault Group Romania“.
  3. 2017 m. CEIC uždirbo 10 milijonų eurų vertės pajamų iš produktų inžinerijos paslaugų klientams, tokiems kaip Dacia Automobile SRL, Ford Motor Company Romania ir Renault Group Romania.

Čekijos Respublikos sostinė

Praha yra sostinė ir didžiausias Čekijos miestas. Tai 14-as pagal dydį miestas Europos Sąjungoje.

Prahos mieste gyvena 1 237 000 žmonių, o jo metropolinėje zonoje taip pat gyvena 1 865 000 žmonių. Čekijoje gyvena 10 milijonų žmonių, o Prahoje gyvena apie šeštadalis jų.

Įkvėpimo šaltinis – kvapą gniaužiantys peizažai ir vaizdingas grožis

Įkvėpimo šaltinis – kvapą gniaužiantys peizažai ir vaizdingas grožis.

Šio skyriaus įkvėpimo šaltinis – mus supantis vaizdingas grožis. Nuo plačių, atvirų prerijų erdvių iki nesibaigiančių vandenyno bangų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *