Kategorijos

Prezervatyvai internetu – tik prieinama kaina ar kas nors daugiau?

prezervatyvai internetu

Bene kiekvienas naudojantis prezervatyvus kaip kontracepcijos priemonę ir besinaudojantis internetu žino, kad prezervatyvai internetu parduodami gerokai pigiau nei bet kurioje kitoje prekybos vietoje. Tačiau ar internetu siūloma tik geresnė kaina, ar vis tik yra ir daugiau naudingų dalykų, kuriuos reikėtų žinoti ir perduoti tiems, kurie vis dar neprisiruošė įsigyti prezervatyvų internetu.

Žinoma, kad kaina tikrai yra labai svarbi, tačiau jei to neužtenka, vertėtų pabrėžti, kad pasirinkimas internete bent keletą kartų didesnis. Jei nedidelėse parduotuvėse ar vaistinėse rasite poros rūšių prezervatyvų, o didžiuosiuose prekybos centruose kiek daugiau, tai internete ne tik visa galybė vieno gamintojo prezervatyvų, bet net ir nemenkas kelių skirtingų gamintojų pasirinkimas, nuo pačių žinomiausių iki mažiau žinomų, tačiau ne ką prastesnių nei garsieji. Žinoma, gamintoją reikėtų rinktis atsargiai, verta papildomai pasidomėti apie nežinomą.

Be didelio pasirinkimo ir nedidelės kainos, prezervatyvai internetu taip pat suteikia galimybę domėtis apie juos ir rinktis tiek, kiek širdis geidžia, neatrodant nei keistai, nei pritraukiant prekybos vietos darbuotojų dėmesį. Taigi, be jokių pašalinių akių galėsite ramiai išsirinkti Jums tinkamiausius prezervatyvus, palyginti jų savybes ar net paieškoti jų įvertinimų, kurie gali padėti apsispręsti atsidūrus aklavietėje. Be abejo, reikėtų nepamiršti, kad Jūsų ir apžvalgos nuomonė gali ir nesutapti.

Dar vienas privalumas, kurį suteikia prezervatyvai internetu – galimybė juos įsigyti tiesiog būnant namuose. Tai reiškia, kad norint įsigyti šią kontracepcijos priemonę Jums neteks eiti nei iki vaistinės ar prekybos centro, nei kur nors kitur, o ką jau kalbėti apie spūstis ar eiles kasoje. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo, tačiau tiek Lietuvos paštas, tiek kurjerių tarnybos nedideles siuntas pristato tiesiai į namus (pasitaiko išimčių). Tai dar vienas būdas sutaupyti šiek tiek pinigų, nes neretai pristatymo išlaidos būna gerokai mažesnės nei kelionės kaina (o jei dar skaičiuoti sugaištamą laiką), be to, pasidomėkite, gal perkant didesnį kiekį Jums priklauso nemokamas pristatymas – taip prezervatyvai internetu tikrai taps gerokai pigesnis ir geresnis būdas apsipirkti.

Verta žinoti, kad prezervatyvai internetu ne tik pigesnis būdas įsigyti vieną populiariausių kontracepcijos priemonių, bet taip pat ir visa galybė kitų privalumų, kurių negalite tikėtis apsipirkdami įprastose prekybos vietose, tokiose kaip vaistinės, parduotuvės suaugusiems ar prekybos centrai. Žinoma, Jūsų pasirinkimas, kur pirkti Jums geriausia, tačiau jei dar iki šiol nebandėte įsigyti prezervatyvų internete – išmėginkite tai ir galėsite lengviau palyginti bei nuspręsite, ar toks būdas Jums yra priimtinas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *