Kategorijos

Priešgaisrinės durys, ką reikia žinoti?

Priešgaisrinės durys yra skirtos užkirsti kelią ugnies išplitimui ir atkirsti gaisro židinį nuo kitų patalpų. Tokio tipo durys gali būti montuojamos tiek privačiame name, tiek prekybos centruose, ligoninėse ar kitos paskirties pastatuose. Paprastai tokios priešgaisrinės durys montuojamos katilinėse ar patalpose, kuriose yra degių medžiagų ir didesnė tikimybė kilti gaisrui.

Šios durys yra gaminamos iš cinkuotos plieninės skardos su izoliaciniu nedegios vatos užpildu, pasižymi stabilia ir tvirta konstrukcija. Priklausomai nuo to, kur jos yra montuojamos, gali būti dvivėrės arba vienvėrės, taip pat įvairių matmenų.

Visos durų detalės gaminamos taip pat iš cinkuotų medžiagų, kurios užtikrina apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Galima rinktis nerūdijančio plieno arba antipanikines durų rankenas, durų pritraukėjus, pagal pageidavimą galima duris komplektuoti su langu. Durų spalva gali būti pasirenkama iš plačios spalvų paletės, todėl idealiai prisitaikysite prie bet kokio namų interjero. O esant poreikiui galima perkelti jūsų norimą atvaizdą ant durų varčios.

Priešgaisrinės durys tam tikrą laiką slopina ir sulaiko ugnį kilu gaisrui pagalbinėse patalpose ar katilinėje, taip pat kilus gaisrui garaže. Ugnis neišplis į kitas gyvenamąsias patalpas. Tokiu būdu, kilus gaisrui yra tikimybė išsaugoti visą ar bent jau didžiąją dalį turto, priklausomai nuo gaisro dydžio ir kitų aplinkybių.

Renkantis priešgaisrines duris būtina atkreipti dėmesį į jų kokybę, medžiagas, iš kokių yra pagamintos ir jų atsparumą ugniai. Svarbu, kad jos būtų atitinkamai sertifikuotos, o durų montavimą taip rekomenduojama patikėti profesionalams, kad apsauga būtų neabejotina. Jokiu būdu netaupykite nei produktui, nei jo montavimui, nes tai gali vėliau kainuoti žymiai daugiau. Atkreipkite dėmesį į tvirtinimo elementus ir durų vyrius.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *