Kategorijos

Prodeck terasinės lentos – tai, ko reikia kokybei

Terasa daugeliui žmonių yra viena svarbiausių erdvių, kurioje galima ne tik kvėpuoti grynu oru, tačiau ir komfortabiliai leisti laiką: nuo darbo prie kompiuterio iki pramogų, pavyzdžiui, knygos skaitymo.

Žinoma, jeigu norite, kad terasa Jums tarnautų daug metų, svarbu, kad kiekvienas jos komponentas būtų kurtas apgalvojant smulkmenas. Viena jų yra specialios lentos, kurios ir yra kuriamos šio tipo erdvei.

Geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės – https://www.prodeck.lt/ terasinės lentos. Tačiau kodėl būtent Prodeck, kai pasiūla rinkoje yra tokia plati?

UVA ir UVB filtrai 

Pirmiausia šios lentos džiugina didesniu atsparumu UV saulės spinduliams, kurie ne tik blogina prastos kokybės lentų funkcionalumą, tačiau ir mažina estetiką. Investavus į specialias lentas galite būti tikras, kad jos Jums tarnaus daug metų, o net ir labai kaitrios vasaros neturės neigiamos įtakos.

Antioksidantai 

Ilgą laiką lauke būdamos lentos gali pradėti kempinėti. Tai yra normalu. Tačiau tik ne tokiu atveju, kai bus naudojamos specialios WPC lentos, kuriose yra tam tikri komponentai užtikrinantys antioksidacinį poveikį. 

Smūgio modifikatoriai 

Jeigu norite, kad lentos būtų patvarios ir jokie smūgiai neturėtų joms neigiamo poveikio – tokiu atveju siūlome rinktis specialiai šiai erdvei skirtas lentas, kurių paviršius yra padengtas tam tikromis medžiagomis. Galite būti ramus, kad net ir nukritęs keramikinis vazonas nesugadins grindų.

Biocidai 

Lentos yra komponuojamos su biocidais, kurie padaro jas atsparias įvairiems pelėsiams ir grybams. Tai yra mikroorganizmai, kurie greitina Jūsų terasos dėvėjimosi laiko tarpą. Gana greitai paprastas medines lentas jie gadina, tad tenka keisti naujomis. Tuo tarpu WPC lentose yra biocidų, kurie užkerta kelią kerpių vešėjimui ant paviršiaus.

Kalcio ir cinko stabilizatoriai

Dar vienas svarbus privalumas, kad WPC lentose yra komponuojami kalcio ir cinko stabilizatoriai. Kadangi  juose nėra švino, lentų naudotojams negresia kenksmingas sunkiųjų metalų poveikis. Natūralu, kad tokiu atveju bus galima džiaugtis tokiomis lentomis, kurios Jus tarnauja kur kas daugiau metų. Tai yra kokybė, kurios siekia kiekvienas ir tuo pačiu kuri yra prieinama labai įvairioms terasoms. Juk gera, kai joms nereikia jokios specialios priežiūros, taip?

Broof ir B degumo klasės

WPC terasinės lentos yra padengtos specialia medžiaga, kuri leidžia pasiekti net B klasės atsparumą degimui. Žinoma, niekas negalvoja apie tai, jog kažkada bus tokia situacija, kad degs terasa. Visgi, gyvenime nutinka visko. Dėl to ieškant bet kokių medžiagų ir bet kuriam būsto kambariui, erdvei reikia žiūrėti, kad jos turėtų kuo daugiau apsaugų nuo bet kokių galimų pavojų.

Aukščiausio atsparumo UV spinduliams klasės dažikliai

Galiausiai, lentos taip pat yra dengtos aukštos klasės dažais, kurie leidžia išvengti blukimo bei kitokios deformacijos esant kaitriai saulei. Natūralu, kad terasas beveik visada bus saulėtoje vietoje. To nori daugelis. Tad specialios lentos atsparios UV yra būtinos.

Investuokite į geras lentas ir terasa Jums tarnaus labai daug metų. Svarbiausia, nereikalaus jokios ypatingos priežiūros, atrodys puikiai ir bus patvari visus metus.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *