Kategorijos

ProfesionalaiProfesionalai – slidus žodis, skirtas apibūdinti kokybiškai dirbančius savo srities specialistus, tačiau pastaruoju metų profesionalais save vadinti linkę net ir moksleiviai ar studentai, užsiimantys įvairiosiomis veiklomis, dažniausiai, internete.

Viena populiariausių sferų – interneto svetainių kūrimas. Svetaines kuria tiek tikri profesionalai, dirbantys didžiosiose įmonėse ar sau, tiek ir IT srities studentai ar net vyresnių klasių moksleiviai. Internete apstu pasivadinusių profesionalais, tačiau kurie iš jų tikri žinovai? Atsirinkti padės jų atliktų darbų katalogas (geriau žinomas kaip portfolio).

Interneto svetainių kūrimo profesionalai dažniausiai gali pasigirti gana dideliu sukurtų interneto svetainių kiekiu, o atlikti darbai iš tiesų traukia akį. Jei ne tiek išvaizda, tai funkcionalumu. Taigi, pirmiausiai žvilgtelėkite į atliktų darbų skiltį, o tik tuomet kreipkitės dėl paslaugų, reikiamų Jums.

Susiradus gerai dirbantį svetainių kūrimo (o taip pat ir kitos srities) profesionalą vertėtų nepamesti jo kontaktų. Ateityje, jei vėl reikės susijusios paslaugas, verčiau kreiptis į Jums jau pažįstamą žmogų ar įmonę, o ne vėl gaišti begales laiko ieškant patikimo, kokybiškai dirbančio ir logiškai pagrįstą kainą imančio specialisto.

Verta pastebėti, kad net ir didžiausios, žinomiausios įmonės, kurios prisistato kaip profesionalų komanda, ne visuomet gali išpildyti Jūsų norus, o kartais net nesistengia įsiklausyti į prašymus, kadangi “profesionalai žino geriau”. Jei susiduriate su tokia situacija, kuomet primygtinai kišamas konkretus produktas, konkretus paslaugos išpildymas, nors Jūs bandote gauti visai ne tai – pagalvokite apie “paprastesnį” profesionalą, kuris sutiks išpildyti Jūsų pageidavus, pakonsultuos, parekomenduos, bet savo nuomonės primygtinai nekiš.

Linkime sėkmės paieškose bei atsirenkant tikrai dėmesio vertą savo srities specialistą, kuris įgyvendintų Jūsų poreikius tinkamai bei už atitinkamą kainą. Žinome, kad tai nėra lengva, todėl siūlome iš karto apsišarvuoti kantrybe.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *