Kategorijos

Profesionalus autoservisas

Kiekvienas automobilių entuziastas žino, kad viena iš gražaus automobilio paslapčių yra tinkama automobilio spalva. Norintys atsinaujinti ir persidažyti automobilį turi žinoti, kad įmanomi du variantai. Pirmuoju, jūs viską darote patys. Antruoju – patikite dažymo procesą profesionalams ir niekuo nebesirūpinate. Jei norite pabandyti automobilį persidažyti pats, tuomet turėsite išmokti svarbiausius automobilio dažymo žingsnius.

Dažai

Rinkoje yra labai daug skirtingų automobiliams pritaikytų dažų. Jie skiriasi savo kokybe, sudėtimi, lakumu, o taip pat spalva ir atspalviais. Norėdami išsirinkti tinkamą spalvą ir atspalvį savo automobiliui, būtinai pasitarkite su pardavėju konsultantu arba patyrusiu meistru.

Dažų pistoletas

Priemonė su kuria dažysite yra ne ką mažiau svarbi nei patys dažai. Norėdami persidažyti automobilį be vargo, turite išsirinkti tinkamą ir kokybišką dažų pistoletą. Lengviausiai tai padarysite apsilankę įrankių parduotuvėje ir pasitarę su pardavėju.

Pasiruošimas

Norint nudažyti automobilį, jums nepakaks nusipirkti tik dažymo pistoletą su dažais. Kitas būtinas pirkinys yra apsauginis kostiumas. Jis reikalingas ne vien tam, kad apsaugotų jūsų rūbus ir kūną nuo galimo išsitepimo – jis taip pat saugo ir jūsų sveikatą. Apsauginiame kostiume yra įtaisytas respiratorius, kuris apsaugo jūsų kvėpavimo takus nuo toksinų. Taip pat nepamirškite nusipirkti apsauginių akinių ir pirštinių. Naudodamiesi pirštinėmis, apsauginiais akiniais ir apsauginiu kostiumu, būsite užtikrintas, kad dažymo metu nepakenksite savo sveikatai.

Tuo pačiu turite užtikrinti, kad jūsų dažymo vieta taip pat bus švari. Iš darbo vietos turi būti pašalintas purvas ir dulkės, nes jei dažymo metu jos pateks ant automobilio, visą darbą reikės pradėti daryti iš naujo. Tačiau, jei nutiks taip, kad atliksite visą dažymo darbą ir tuomet pamatysite prastai nusidažiusią vietą, jus gali apimti visiška neviltis.

Kaip turbūt supratote, automobilio dažymas tikrai nėra lengvas užsiėmimas. Jam reikia tiek brangios specialios technikos, tiek ir didžiulių pastangų. Todėl, jei nesate tam pasiruošę, patikėkite šį darbą profesionaliems dažytojams ir jūsų automobilis atrodys nepriekaištingai. Tokiu būdu ne tik sutaupysite laiko, tačiau jums taip pat neteks rūpintis dėl prastai nudažytų automobilio dalių. Kaip bebūtų, jei jums tokius darbus išspręsti padės profesionalus autoservisas, tuomet jums galės būti pasiūlytos tiek naujos padangos pagal automobilį, tiek ir ratlankiai bei kitos kokybiškos autodalys.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *