Kategorijos

Profesionalūs palapinių nuomos patarimai dideliam kiekiui žmonių

Jeigu artėja vestuvės, kurios vyks lauke, įmonės šventė ar koks kitas renginys, yra svarbu rasti tinkamo dydžio palapinę, kurios dydžio užtektų reikiamam kiekiui žmonių. Vis dėlto daugumai renginių organizatorių ši užduotis yra neįtikėtinai sunki. Juk nenorite švaistyti pinigus per didelei palapinei, arba versti svečius būti susispaudus per mažoje. Taip pat yra daug kitų niuansų, kuriuos verta turėti omenyje renkantis palapinę. Norint rasti aukso viduriuką, apsvarstykite sekančius patarimus.

Išlaidos.

Visgi pirmiausia reikia nusiteikti didelėms išlaidoms, kadangi išsinuomoti palapinę yra brangu (kaina 100 žmonių gali prasidėti nuo 1000 eurų). Ir tai neskaičiuojant dekoro elementų, įrangos nuomos, ir kitų detalių, kurios paverstų tuščią erdvę jaukia aplinka.

Išankstinis rezervavimas.

Palapinių nuomos kompanijos turi ribotą dydžių ir stilių asortimentą, todėl yra verta užrezervuoti palapinę kai tik yra žinoma renginio data, bei apytikslis skaičius svečių.

Apsvarstykite grindų įrengimą.

Pigiausias variantas yra palapinės įrengimas ant žolės. Tačiau jeigu nėra norima, jog moterys susigadintų savo aukštakulnius, verta apsvarstyti grindų įrengimą. Palapinių nuomos kompanijos siūlo specialiai palapinėms pritaikytas medines grindis, kurias taip pat galima iškloti pasirinktos spalvos kilimu. Taip pat grindis galima įrengti bet kokioje vietoje, net ir ant nelygaus paviršiaus, pavyzdžiui, paplūdimyje.

Ploto išplanavimas.

Tada, atsižvelgdami į svečių skaičių, apsvarstykite kokio ploto iš tiesų reikės. Įprastai yra rekomenduojama vienam svečiui skirti apie 1,5m², kadangi ši erdvė užtikrins jog žmonės galės laisvai judėti po patalpą, bei to užteks jog būtų sutalpinti norimi stalai bei kėdės.

Sėdimosios vietos.

Sekančiai, apsvarstykite, kaip norėtumėte sustatyti kėdes, kadangi palapinėje telpa daugiau kėdžių sustatytų eilėmis, kartu su laisva aikštele viduryje palapinės, nei kad aplink apvalius stalus. Pavyzdžiui, 100 m² palapinėje gali nesunkiai tilpti 100 žmonių, sėdinčių eilėmis, tačiau tik 66 svečiai susodinti aplink apvalius stalus.

Aptarnaujančiosios palapinės.

Galiausiai, apsvarstykite ar bus reikalingos papildomos aptarnaujančiosios palapinės, kadangi gali prisireikti išsinuomoti įvairios paskirties mažesnes palapines. Pavyzdžiui, gali reikėti papildomos erdvės maisto paruošimui, arba barui. Ir šios mažesnės įvairios paskirties palapinės nuomai gali būti pigesnis variantas, nei kad nuomotis dar didesnę pagrindinę palapinę.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *