Kategorijos

Protingos reklamos sistemos

…jei neišvaizdūs tradiciniai reklamos būdai atsibodo.

Recesija įtakojo pardavimamų sumažėjimą, taip pat reklamos parodų ir verslo ekspozicijų esminius pokyčius. Parodų dalyviai pradėjo orientuotis į nešiojamų ekspozicijų kūrimą.  Reklamos verslo klientai renkasi mažesnius, lengvus ir ekonomiškai efektyvius stendus, įrenginius ar medžiagas.

Jeigu svarstote – kaip pristatyti ​​savo verslą parodose, rasti savo įvaizdžio stendą… Stabtelėkite.

Vienkartinė investicija jau turi alternatyvą – parodų stendus pritaikytus daugkartiniam naudojimui. Ar verta leisti pinigus trumpalaikiams sprendimams, pastoviai galvoti apie nuomojamą plotą ar naują stendą?

Įvertinkite surenkamas rėmų ir sijų modulinės sistemas, kurias yra labai paprasta naudoti, jas surenkant nereikia jokių apmokymų, įrankių ar raumenų jėgos.

Daugelį metų rinkoje esanti ekonomiškiausia plastiko rėmų sistema gali atrodyti moderniai ir nepriekaištingai. Tai Fexiframe stendai.

Foto: “Flexiframe” rėmų sistema parinkta mobiliai fotografijų ekspozicijai: Fukushima 

Puiki alternatyva – naujos aliuminio sijų modulinės sistemos, – tai ISO ir EGO. Viena jų – ISOframe sistema, kuri žurnalo „Wide-Format Imaging“ skaitytojų buvo išrinkta, geriausiu 2013 metų produktu – kilnojamų stendų kategorijoje.

Foto: mobilus WAZDAN stendas. Lenkija.

Universalūs ir daugkartinio naudojimo produktai atitinka maksimalius reklamos ir prekybos skatinimo poreikius.

Apsirengę keičiamais drabužiais – reklamine grafika, mobilūs stendai puikiai dirba už jus.

Iliustracija: ovalo formos stendo trimatis projektas ir variantas su grafiniu sprendimu. (A. Stulginskio Universiteto stendas-sala 2013 m. parodoje).

Gera įranga – yra nepakeičiamas talkininkas, patikimai tarnaujantis reklamos renginiuose. Naujos sistemos talpina visas būtiniausias funkcijas: įmontuojamus monitorių laikiklius, spintas ir lentynas prekėms ir gaminiams eksponuoti, sandėlius su rakinamomis durimis, apšvietimo įvairovę ir begalines galimybes transformuoti pagal poreikį.

Kaip veikia tokia protinga sistema ir kokie pagrindiniai nenugalimo partnerio bruožai?

  • Modulinių sistemų patogumas išryškėja naudojant jas daug kartų ir kiekvienoje vietoje surenkant kitokį variantą. Jūs galite pridėti arba pašalinti sudedamas dalis. Galite sukurti įvairias stendų konfigūracijas su tais pačiais reklamos elementais arba atnaujinta grafika, papildyti įvairiais priedais, tokiais kaip šviestuvai, lankstinukų laikikliai, lentynos, durys ir vitrinos, kiekvieną kartą, siekiant užtikrinti unikalų įvaizdžio modelį. Naujos sistemos turi 10 metų garantijas, kas užtikrina ilgalaikių sprendimų valdymą ir gerą investicijų grąžą.
  • Modulinių stendų privalumai – galite turėti 3 metrų aukščio, 6 metrų pločio stendą su grafiniu plakatu pritvirtintu prie pop-up rėmo. Įtamptas spausdinys ant rėmo ištiesina visas raukšles, net jei sutaupėte vinilinio plakato storio sąskaita. Nesižavėkite panašiais, bet pigiais PopUp stendais, rezultatas gali nuvilti.
PopUp grupės SnapUp stendai
  • Galite pagerinti savo darbo aplinką, sukuriant vizualiai įspūdingas reklamos zonos arba erdvių padalinimo sienas, galite sukurti išskirtinę pardavimų zoną, informacinių taškų vietas, sandėliavimo ir eksponavimo įrenginius.
  • Mažesni stendai – kitas taupymo žingsnis. Klientai, kurie linkę permąstyti savo parodų biudžetą ir ieško kaip sutaupyti ne tik stendo ploto, bet įrengimo bei persiuntimo išlaidas, jiems surenkami stendai kaip tik.
  • Atsirado tendencija – įsigyti tokius reklamos stendus, kuriuos kas dveji ar penkeri metai galima patobulinti, tiesiog atnaujinant tik grafinę dalį.
  • Kitos  tendencijos veikiančios klientų pasirinkimus – „Go Green“ idėjos.  Daugelį verslo atstovų vis labiau domina nevienkartiniai stendai ir stovai. Viena iš galimybių – “baner” stendo kasetė, su greito pakeitimo funkcija,  tai gali atlikti kiekvienas per kelias minutes ir naudoti stendą 10 metų.

Foto: Kasetinio stendo plakatą galima greitai pakeisti. Įsukamų stendų BannerUp sienelė.

Pagrindinė klnojamų stendų evoliucija vyksta kokybės kryptimi. Kaip ir visi kiti verslai, reklamos įranga per paskutinius metus judėjo beveik vien tik kainų mažėjimo kryptimi. Akcijos ir nuolaidos nepripažino didelių kokybės skirtumų.  Skirtingų paslaugų teikėjų tarpe, laimėdavo pasiūlęs pigiausią kainą. Jų klientai reguliariai naudojo pigiai pagamintus stendus, kurie dažnai sugesdavo, todėl nusirito didžiulė nepasitenkinimų banga. Mobilus – tai vienkartinis!  Nors rinkoje yra dešimties metų garantiją teikiančių gamintojų. Dabar vyksta judėjimas į aukščiausios kokybės gaminių strategiją.  Pasaulinėje praktikoje palengva pradėjo ryškėti pasitikėjimas, leidžiantis lengvai parduoti gerą stovą ar stendą nepaisant kainų kaštų. Šiandiena, paaiškinus kokybės skirtumus, kaina klientams tapo nebesvarbi.

Įmonės siekia būti dinamiškomis ir lanksčiomis, sugebėti atsinaujinti, neišmetant įsigytų dalykų į šiukšlynus. Žmonės yra laimingesni tapę ekologiškai sąmoningais, jie nenori mokėti du kartus ir dar turėti nepatogumų utilizuojant. Ilgametę garantiją turintis multifunkcinis reklamos stendas yra brangesnis, kas nėra bausmė, tik galimybė taupyti gamtos išteklius ir laiką.

Gamintojai pastebėjo kylančią tvaresnių gaminių paklausą. Atsiliepiant į naują poreikį – sumažinti išteklių nuostolius, šiandiena sukurtos kokybiškos sistemos. Taipgi, sumažinę pramoginių ir reklamos stendų dydį ar svorį, paliekame mažesnį taršos pėdsaką.

Baigiant optimistiškai. Lietuvos įmonės peržiūi rinkodaros programas ir yra pasiruošę pasinaudoti augančiomis naujų galimybių paieškomis verslo parodose.

Komercinių parodų sėkmės istorijos. Plačiau>>>

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *