Kategorijos

PRP procedūra – efektyvi veido procedūra

Jeigu norite ilgiau išlaikyti jaunatvišką bei puikiai atrodančią veido odą, tai galite padaryti pasitelkdami įvairias procedūras. Šiuo metu pasirinkimas yra tikrai platus, tad išsirinkti gali būti tikrai nelengva. Šiame straipsnyje Jus norėtume supažindinti su viena gan populiaria ir daugelio pamėgta PRP procedūra.

PRP procedūra galime išskirti iš kitų daugelio veido procedūrų, kadangi ją atliekant naudojama visiškai natūrali medžiaga – tai paties paciento kraujas. Tad atliekant procedūrą nenaudojami jokie cheminiai preparatai. PPR procedūros dėka kovojama su senstančios odos problemomis: išlyginamos raukšlės, atjauninama veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, taip pat odai sugrąžinamas stangrumas. Išsausėjusi, pavargusi oda kaip mat atsigaus, ji įgaus natūralaus skaistumo, bus suvienodinta odos spalva. PRP procedūra taip pat taikoma norint pagreitinti žaizdų gijimą, gydant randus po aknės ar sužeidimų, tai efektyvi priemonė kovojant su plaukų slinkimu bei plikimu.

Prieš atliekant PRP procedūrą iš paciento venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo. Tada jis yra centrifuguojamas tam, kad nuo raudonųjų kraujo kūnelių būtų atskirta trombocitais praturtina plazma. Gautas trombocitų koncentratas plona adata yra suleidžiamas pacientui į odą. Trombocitų pagalba, ląstelės yra suaktyvinamos ir atjauninamos, skatinama kolageno gamyba. Procedūros metu naudojamoje plazmoje trombocitų kiekis yra kelis kartus didesnis nei paprastai būna kraujyje.

Siekiant išvengti skausmo procedūros metu, gydomos odos zonos yra patepamos vietiniu nuskausminamuoju kremu. Procedūra trukmė yra nuo 30 min. iki 60 min.. Po procedūros galimas padidėjęs odos jautrumas, paraudimas, patinimas, nedidelių mėlynių susidarymas, tačiau šie požymiai yra trumpalaikiai ir dingsta kelių dienų bėgyje. Kadangi PRP procedūra yra visiškai natūrali, išnyksta alerginių bei šalutinių reakcijų rizikos.

Rezultatai geriausiai matomi po 2-4 savaičių ir po to su laiku dar labiau išryškėja. Gydytojas Jums patars, kiek procedūrų reikėtų atlikti Jūsų atveju, tačiau dažniausiai rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras tarp kurių būtų 1-2 mėn. pertraukos. Po to dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų per metus. PRP procedūra neatliekama nėščioms, maitinančioms moterims, sergantiems onkologinėmis, kraujo, autoimuninėmis ligomis, esant ūmiems ar lėtiniams odos uždegimams.

Domina PRP procedūra Kaune arba Marijampolėje? Išsamesnę informaciją rasite: https://www.amberesthetic.lt/prp-procedura

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *