Kategorijos

PRP – trombocitais praturtinta plazma: kokia nauda?

Šiandien kosmetologija pirmyn žengia milžiniškais žingsniais ir klientams siūlo vis naujesnes ir vis modernesnes procedūras. Viena iš tokių yra PRP – trombocitais praturtinta plazma. Kas tai yra ir kokią naudą duoda mūsų odai?

Tai itin gerus ir rezultatus siūlanti procedūra, skirta odos regeneracijai. Taip yra dėl to, kad procedūros metu yra naudojami pačio paciento trombocitai, gauti iš kraujo mėginio. Rezultatai jaučiami jau po pirmos procedūros, tačiau geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti PRP procedūros kursą, t. y., procedūrą kartoti, priklausomai nuo odos problematikos ir būklės. Ilgalaikiai rezultatai matomi po trijų mėnesių, todėl gydytojai rekomenduoja tarp procedūrų daryti trijų mėnesių pertraukas. Šios procedūros rezultatai, palyginti su kitomis, pastebimi ne taip greitai, tačiau PRP procedūra – itin pažangi, o rezultatai matomi ilgą laiką.

Šios terapijos metu veikiami visi trys odos sluoksniai: epidermis, dermis ir hipodermis, todėl nauda – akivaizdi ir ilgalaikė: pagerėjęs odos elastingumas, sumažėjusios raukšlės, pašviesėjusi odos spalva. PRP leidžia užpildyti gilesnes raukšles, paakiuose susidariusias raukšleles.

PRP – trombocitais praturtinta plazma gali būti naudojama gryna arba aktyvuota pridedant kalcio gliukonato arba autologinio trombinų serumo prieš įšvirkščiant į gilias arba paviršines transdermines injekcijas.

Visa procedūra užtrunka apie 40 minučių: pirmiausia, iš paciento yra paimami du mėgintuvėliai kraujo (apie 10–20 ml – tokio kiekio užtenka viso veido gydymui). Paimtas kraujas centrifuguojamas taip išskiriant plazmą ir ląsteles, galiausiai, koncentruota plazma naudojant ploną adatą mažais kiekiais yra suleidžiama į problemines odos vietas.

Taigi, jei norite ilgalaikių rezultatų odos regeneracijos procese, verta išbandyti itin modernų odos gydymo metodą – PRP – trombocitais praturtintos plazmos injekcijas. Tai procedūra sukėlusi perversmą kosmetologijos srityje ir veikianti visus odos sluoksnius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *