Kategorijos

Raktų pakabukas gali daug pasakyti apie raktų savininką

Nors raktų pakabukas dažnai atrodo kaip bereikšmis niekutis, prilaikantis krūvą metalo gabaliukų, tačiau iš tiesų ši mažytė detalė gali labai daug pasakyti apie patį raktų savininką. Siūlome pažvelgti į savo raktus ir išsiaiškinti kuriai kategorijai priklausote.

Keliautojas

Keliautoją galima atpažinti iš to, kad jo raktų ryšulį puošia suvenyriniai pakabukai iš aplankytų šalių. Galime garantuoti, kad ir jūs esate matęs raktų, ant kurių puikavosi miniatiūrinis Eifelio bokštas, Pizos bokštas ar Big Benas. Kai kuriais atvejais įspūdingus statinius keičia aplankytų šalių vėliavos arba valstybės sienos kontūrai.

Amžinas jaunuolis

Amžini jaunuoliai savo raktus puošia smagiais, spalvingais pakabukais. Neretai ant jaunuolių raktų puikuojasi juokingi gyvūnėliai ar komiški kino herojai. Nors dažniau tokius pakabukus nešiojasi merginos, tačiau išsiskirti nebijantys vaikinai irgi nevengia šmaikščiai atrodančių raktų.

Praktiška persona

Atidarytuvas, mini atsuktuvas, žibintuvėlis – tai tik maža dalis praktiškų dalykų, kurie gali ne tik puošti jūsų raktus, bet ir pasitarnauti buityje. Juk niekad nežinai kada reikės tamsoje ieškoti rakto skylutės, ar kada prireiks atidarytuvo šalto gėrimo buteliui atsidaryti.

Stiliaus ikona

Solidūs žmonės turi turėti ir solidų raktų pakabuką. Internete galima rasti ne vieną nerūdijančio plieno ar odinį raktų pakabuką, kuris apie savo savininką tiesiog šaukia – „Jis turi stilių!“. Tokie raktai itin tinkami nešioti kostiumo kišenėje, ar brangioje odinėje rankinėje.

Sentimentų žmogus

Tokie žmonės raktų pakabukų neperka, jie dažnai juos pasidaro patys ar gauna dovanų. Raktų pakabuku gali tapti bet koks sentimentus keliantis objektas – kad ir vyno kamštis iš pirmojo pasimatymo su simpatija, ar pakabutis, kurį padovanojo mylimas žmogus.

Betvarkės mėgėjas

Tokiam žmogui raktų pakabukai nereikalingi. Pas jį raktai geriau kabės ant kelių skirtingų žiedų, nei bus tvarkingai sunerti ant vieno stilingo žiedo ar netgi karabino, kuris šiais laikais itin padeda patogiai nešiotis raktus. Tokie raktai apie savo savininką sako, kad jam ne itin rūpi nereikšmingos detalės, jam svarbiau pats rezultatas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *